Wydarzenia z życia społeczności szkolnej w tym roku szkolnym
zobacz ==> wrzesień październik listopad grudzień

BIEŻĄCE INFORMACJE:

Nasza szkoła uzyskała certyfikat Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym 2018 ==> więcej

Uczniowie klas VII-VIII oraz III gimnazjum zainteresowani udziałem w konkursie "Moja Pasja" mogą zgłaszać się do pedagoga szkolnego Iwony Kawczyńskiej ==> regulamin

DORADZTWO ZAWODOWE:
INFORMACJA DLA RODZICÓW:

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu
informuje, że mając na uwadze przyszłoroczny podwójny nabór do szkół
ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych) zaplanowane zostały spotkania z rodzicami przyszłorocznych absolwentów III klas gimnazjalnych oraz klas ósmych szkół podstawowych.
Najbliższe spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłorocznych absolwentów klas III gimnazjalnych i klas VIII szkół podstawowych, odbędzie się 14 listopada br. (środa) o godz. 17.00 w auli III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 53.
Kolejne spotkanie zaplanowane zostało na dzień 22 listopada br. (czwartek) o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Inowrocławiu, ul. Chemiczna 9.

Zapraszamy.

Dlaczego szczepienia ochronne są tak ważne?

Szczepienia to obecnie jedyny bezpieczny i skuteczny sposób zapobiegania chorobom zakaźnym na każdym etapie życia. Niezbędne są bez względu na wiek i  płeć dla podtrzymania zdrowia.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych,
w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.
W związku z powyższym, kierujemy do Państwa Dyrektorów oraz Rodziców i Opiekunów dwa osobne listy.
.. ==> list do Rodziców plik PDF, plik Word

Kilkanaścioro uczniów naszej szkoły realizuje projekt Into the Space w ramach programu eTwinning...==> czytaj więcej i zagłosuj

Pisma Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej: prośba o zamieszczenie informacji o warsztatach "Szkoła dla rodziców"

„Mobbing rówieśniczy, cyberprzemoc” , spotkania dla rodziców - 26.11.2018 godz. 16.00-16.45 ==>

ABC  NAUCZANIA INDYWIDUALNEGO – PORADNIK DLA RODZICA ==>

Wpływ czytelnictwa na rozwój dziecka ==>

Zapoznaj się z kryteriami oceniania z poszczególnych przedmiotów ==>

List p. Tomasza Marcinkowskiego:
W załączeniu przesyłam Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, z prośbą o ich umieszczenie na stronie internetowej placówki oraz poinformowanie rodziców o możliwości zapoznania się tą drogą z tym dokumentem.
W związku z obowiązującym od 25 maja br. nowym rozporządzeniem w
 sprawie ochrony danych osobowych (RODO) proszę również o zebranie podpisów od rodziców na zebraniach z wychowawcami klas.
Listy z podpisami trzeba będzie dołączyć wraz z końcowym rozliczeniem składek.

Tomasz Marcinkowski
     Agencja "Ekspert"