Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne

AKTUALNOŚCI

Wydarzenia z życia społeczności szkolnej w tym roku szkolnym
zobacz ==> wrzesień pażdziernik listopad grudzień styczeń luty marzec kwiecień maj

BIEŻĄCE WYDARZENIA:28 sierpnia 2018r. odbędą się SPOTKANIA RODZICÓW dzieci przyjętych do Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Kruszwicy:

do oddziałów zerowych - o godz. 16.00,
do klas pierwszych - o godz. 17.00.Regulaminy rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 są dostępne  tutaj ==>"W związku z kierowanymi przez niektórych rodziców dzieci i uczniów objętych ochroną ubezpieczeniową prośbami o udostępnienie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia InterRisk TU S.A., proszę o umieszczenie na stronach internetowych załączonego pliku, co ułatwi zainteresowanym dotarcie do tego dokumentu, który był elementem składowym do oferty na rok 2017/2018. Pozdrawiam.  
       Z poważaniem
Tomasz Marcinkowski"  Regulamin do pobrania==>

O
d środy 22 listopada do środy 6 grudnia 2017r. po raz czwarty bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”...czytaj więcejKOMUNIKAT:
Jak pozyskać dotację z programu ERASMUS+praktyczne warsztaty z pisania wniosków i tworzenia projektów dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz przedszkoli.Już 2 lutego i 21 marca 2018 r. mijają najbliższe terminy składania wniosków z programu Erasmus + przez szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, na dofinansowanie w ramach akcji "Mobilność osób w dziedzinie kształcenia i szkolenia ", "Partnerstwa strategiczne" z sektora Edukacja szkolna oraz Kształcenie i szkolenia zawodowe...czytaj cały komunikat
Grupa Aztekium.pl, przywsparciu Unii Europejskiej i partnerów zewnętrznych, prowadzi prace nad programami wspomagającym edukację w szkołach podstawowych. Jest to szereg programów do nauki języka polskiego, matematyki, również języków obcych. Pilotażowym produktem jest program wspomagający naukę tabliczki mnożenia: http://Aztekium.pl/Mistrz , który ma za zadanie doskonalić szybkość i sprawność zapamiętywania, jak również nauczać matematyki budującwzajemne reIacje z uczniami innych państw Unii Europejskiej. Tekst petycji Aztekium ==>Komunikat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ==>"Sztandarowi cześć!" - przeczytaj o historii sztandaru szkoły ==>8 - 12 maja 2017 r. gościliśmy uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich z Estonii,  Rumunii,  Hiszpanii i Włoch. Od społeczności szkoły estońskiej otrzymaliśmy list  podziękowaniami za gościnność i atrakcyjny pobyt ==> czytaj list


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego