Wydarzenia z życia społeczności szkolnej w tym roku szkolnym
zobacz ==> wrzesień październik
listopad grudzień

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

8 - 14 grudnia - Druga edycja Godziny Kodowania w ramach Tygodnia Informatyki.

Tydzień Informatyki, co prawda, już minął, nadal jednak można wziąć udział w Godzinie Kodowania. Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich w wieku od lat 4 do 104 i ... starszych. Więcej informacji na stronie godzinakodowania.pl. Jeśli zechcesz, będziesz mógł z Anny i Elsy rysować śliczne wzory na lodzie, stworzyć grę z z Angry Birds, Zombies i Scrat, utwórz historyjkę lub napis swoją grę w Play Labia, utworzyć swoja grę w mniej niż 10 minut razem z Flappy i zrobić wiele, wiele innych rzeczy.

Możesz jeszcze wziąć udział w Godzinie Kodowania, a przez cały rok korzystać z kursów zamieszczonych na stronie godzinakodowania.pl.

31 stycznia 2015 r. - ostatni dzień głosowania na podróżnika roku.

Polskim kandydatem jest Aleksander Doba, który przepłynął kajakiem Atlantyk. Bliższe informacje znajdziesz na stronie National Geographic. Oddać na niego głos możesz wcikając przycisk "vote" na tej stronie.

Zobacz ==> Ogłoszenia o aktualnych konkursach

Uwaga !!!Po nieudanej, z przyczyn kłopotów technicznych organizatora, powtórce IX Konkursu Informatycznego Bóbr dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, która miała miejsce w piątek, 9 stycznia 2015 roku, ma zostać przeprowadzona kolejna powtórka. Proszę śledzić komunikaty na stronie Bobra.