Wydarzenia z życia społeczności szkolnej w tym roku szkolnym
zobacz ==> wrzesień październik
listopad grudzień styczeń
luty

BIEŻĄCE WYDARZENIA:

Druga edycja Godziny Kodowania w ramach Tygodnia Informatyki.

Tydzień Informatyki, co prawda, już minął (8 - 14 grudnia 2014 r.), nadal jednak można wziąć udział w Godzinie Kodowania. Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich w wieku od lat 4 do 104 i ... starszych. Więcej informacji na stronie godzinakodowania.pl. Jeśli zechcesz, będziesz mógł z Anny i Elsy rysować śliczne wzory na lodzie, stworzyć grę z z Angry Birds, Zombies i Scrat, utwórz historyjkę lub napis swoją grę w Play Labia, utworzyć swoja grę w mniej niż 10 minut razem z Flappy i zrobić wiele, wiele innych rzeczy.

Możesz jeszcze wziąć udział w Godzinie Kodowania, a przez cały rok korzystać z kursów zamieszczonych na stronie godzinakodowania.pl.

Aleksander Doba Podróżnikiem Roku National Geographic!!!

Aleksander Doba, który przepłynął kajakiem Atlantyk otrzymał ponad pół miliona głosów na stronie głosowania amerykańskiej wersji National Geographic. Cieszy nas ten niebywały sukces wspaniałego polskiego podróżnika, tym bardziej, że pośród głosów znalazło się wiele tysięcy oddanych w ostanich miesiącach przez społeczność naszej szkoły: uczniów i ich rodziców, nauczycieli. O wyprawie Aleksandra Doby czytaj na stronie National Geographic.

10 lutego 2015 r. - już po raz 11. obchodzony w Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu ==> czytaj więcej

Zobacz ==> Ogłoszenia o aktualnych konkursach

Uwaga !!!Kolejna powtórka IX Konkursu Informatycznego Bóbr dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych odbędzie się w środę 11 marca 2015 r. od godziny 12.00 do 13.00. Proszę śledzić komunikaty na stronie Bobra.