Wydarzenia z życia społeczności szkolnej w tym roku szkolnym
zobacz ==> wrzesień październik
listopad grudzień styczeń
luty marzec kwiecień maj czerwiec

BIEŻĄCE WYDARZENIA:

Uwaga!
Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
dla wszystkich uczniów
Szkoły Podstawowej nr 1
im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy
odbędzie się 1 września o godz. 9.00.

Uwaga!!!

Od 27 czerwca można składać wnioski o stypendium Funduszu Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich! czytaj więcej ==>

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015-2016 zobacz==>

Druga edycja Godziny Kodowania
w ramach Tygodnia Informatyki.

Tydzień Informatyki, co prawda, już minął (8 - 14 grudnia 2014 r.), nadal jednak można wziąć udział w Godzinie Kodowania. Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich w wieku od lat 4 do 104 i ... starszych. Więcej informacji na stronie godzinakodowania.pl. Jeśli zechcesz, będziesz mógł z Anny i Elsy rysować śliczne wzory na lodzie, stworzyć grę z z Angry Birds, Zombies i Scrat, utwórz historyjkę lub napis swoją grę w Play Labia, utworzyć swoja grę w mniej niż 10 minut razem z Flappy i zrobić wiele, wiele innych rzeczy.

Możesz jeszcze wziąć udział w Godzinie Kodowania, a przez cały rok korzystać z kursów zamieszczonych na stronie godzinakodowania.pl.

Aleksander Doba Podróżnikiem Roku National Geographic!!!

Aleksander Doba, który przepłynął kajakiem Atlantyk otrzymał ponad pół miliona głosów na stronie głosowania amerykańskiej wersji National Geographic. Cieszy nas ten niebywały sukces wspaniałego polskiego podróżnika, tym bardziej, że pośród głosów znalazło się wiele tysięcy oddanych w ostanich miesiącach przez społeczność naszej szkoły: uczniów i ich rodziców, nauczycieli. O wyprawie Aleksandra Doby czytaj na stronie National Geographic.