Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne

SUKCESY 2012/2013

ARCHIWUM > 2012/2013

WYNIK SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY

ŚREDNIA KRAJU - 24,03
ŚREDNIA WOJ. - 23,60
ŚREDNIA POW. - 23,87
ŚREDNIA GM. - 25,26
ŚREDNIA SZKOŁY - 27,98 / 28,04 (8) bardzo wysoki
ŚREDNIA VI a - 27,39 / 27,63 (7) wysoki
ŚREDNIA VI b - 28,00(8) bardzo wysoki
ŚREDNIA VI c - 28,40(8) bardzo wysoki

Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) stosuje staninową skalę grupowania wyników, dzielącą wyniki badania na 9 części - staniny od 1 do 9.
Skala staninowa wskazuje, jaką pozycję zajmuje wynik osiągnięty przez ucznia, klasę, szkołę... na tle wyników osiągniętych przez całą badaną populację - im wyższy stanin, tym lepszy wynik.
Dla przykładu: stanin 1 (najniższy) obejmuje 4% uczniów spośród wszystkich badanychw całym kraju, którzy osiągnęli najniższe wyniki w danym badaniu, natomast stanin 9 (najwyższy) obejmuje 5% spośród badanych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki.
W powyższym zestawieniu w nawiasach podany jest wynik staninowy.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2013”
Wyróżnienie
Z. Pawlak
Wyróżnienie K. Polewski
Wyróżnienie K. Pilarska
Wyróżnienie M. Przybylski

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

„POZNAJ ŚWIAT PRZEZ JĘZYKI”
Wyróżnienie
J. Malczak

ZWIERZĘTA W KSIĄŻKACH - MÓJ ULUBIENIEC
Nagroda
R. Muszyńska
Nagroda M. Kwiatkowska

„RYMOWANIE O BOCIANIE”
II miejsce
Z. Dankowska

„ETIOPIA NA 21 DNI LUB NA CAŁE ŻYCIE”
Prace zakwalifikowane do wystawy:

W. Marulewska
J. Kwiatkowska
E. Szkudlarek

BLIŻEJ GWIAZD
II miejsce
O. Gralak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH LIGA ZADANIOWA 04
I miejsce
A. Graczyk
I miejsce G. Jordanowski
Wyróżnienie W. Szymaniak

MISTRZOSTWA POLSKI
DZIECI I MŁODZIEŻY
Nagroda
Z. Pawlak

IX FINAŁ OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W ŁODZI
IV miejsce
A. Dzwoniarkiewicz
VI miejsce -
D. Węclewski

KONKURSY WOJEWÓDZKIE


WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMITOWY
Z PRZYRODY
Laureat
J. Ratajczyk


WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMITOWY
Z J. POLSKIEGO
Laureat
W. Szymaniak
Finalistka
J. Janeczek


WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMITOWY
Z MATEMATYKI
Laureat
M. Przybylski


III TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR
PREMIERA DONALDA TUSKA
W KATEGORII CHŁOPCY ROCZNIK
2001-2002
II miejsce drużyna w składzie:
M. Stankiewicz, J. Dziwnik, K. Kujawa,
M. Wietrzykowski, M. Kubiak,
Ł. Lewandowski, K. Krzyżański, A. Stempiński

V MIKOŁAJKOWY MITYNG
LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO
I miejsce
S. Urbaniak
III miejsce S. Matuszak
IV miejsce N.  Gałęzewska

HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-
POMORSKIEGO DZIECI W
LEKKIEJ ATLETYCE W BYDGOSZCZY
III miejsce P. Czubachowska
I miejsce S. Kowalczyk
I miejsce -  S. Urbaniak
I miejsce S. Matuszak
I miejsce S. Urbaniak
III miejsce S. Matuszak
I miejsce M. Frejliszek

MISTRZOSTWA POWIATU
INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW
III miesjce drużyna w składzie:
M. Stankiewicz, J. Dziwnik, K. Kujawa,
M. Wietrzykowski, M. Kubiak, S. Urbaniak,
M. Budziak, M. Frejliszek, J. Rzewucki

II MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO
POMORSKIEGO W LEKKIEJ
ATLETYCE DZIECI
I miejsce 600 m
J. Kowalczyk
III miejsce skok wzwyż
N. Gałęzewska
I miejsce 60 m
S. Urbaniak
I miejsce 60 m
S. Urbaniak
I miejsce
M. Frejliszek
I miejsce-
M. Frejliszek
III miejsce
S. Matuszak
III miejsce
S. Matuszak

MOJE PIĘKNE
BEZPIECZNE MIEJSCE
KUJ - POM PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ
II miejsce
S. Zasada
III miejsce
W. Sieradzka
Wyróżnienie
E. Szkudlarek
Prace zakwalifikowane do wystawy
K. Grzybowska, S. Przybysz, J. Opasik ,
B. Mróz. A. Grobelska
K. Przydatek, M. Wiśniewski
O. Mikołajczak, N. Gołębiewska

KUJAWSKO
POMORSKIE
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ,,CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW”
I miejsce drużyna w składzie:

K. Kujawa, S. Urbaniak, M. Frejliszek
J. Rzewucki, S. Matuszak, W. Szutarski

MISTRZOWSTWA WOJEWÓDZTWA KUJ-POM W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT W TORUNIU
III miejsce- drużyna w składzie:
K.Chwalisz, P.Czubachowska, A. Dzwoniarkiewicz,
K. Przydatek, A. Lis, W. Marulewska.

KONKURSY POWIATOWE

„ŚWIĄTECZNY STROIK NA WIGILIJNY STÓŁ DLA RODZIN ZASTĘPCZYCH”
Wyróżnienie
M. Polakowska
XIX POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK
ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
- KOPA 2013
I miejsce M. Woda
I miejsce N. Jagodzińska

XIII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI DLA DZIECI KL. I-III  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „O ZŁOTĄ LOKOMOTYWĘ”
Wyróżnienie J. Ratajczyk


MISTRZOSTWA POWIATU
INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH W ,,SZÓSTKACH  PIŁKARSKICH
CHŁOPCÓW”
IV miejsce drużyna w składzie :
J. Dziwnik, P. Fiutak, K. Kujawa,
M. Wietrzykowski, M. Kubiak,
Ł. Lewandowski, S. Urbaniak, M. Budziak,
M. Frejliszek, J. Rzewucki

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ „ENGLISH AND ME”
I miejsce G. Jordanowski
I miejsce
W. Szymaniak

MISTRZOSTWA POWIATU
INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH W ,,MINI
PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW”
II miejsce drużyna w składzie:
A. Kułacz, K. Kujawa, M. Wietrzykowski, M. Kubiak, S. Urbaniak, W. Molenda,
M. Budziak, M. Frejliszek, J. Rzewucki

TOP TEN KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I miejsce- G. Jordanowski

XII  POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI KL. I-III  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH    „ ZIELONA  LOKOMOTYWA”
Wyróżnienie- Z. Bartczak
Wyróżnienie- M. Skowron
Wyróżnienie- E. Łukaszewicz
Wyróżnienie-
M. Mikołajczak
Wyróżnienie-
M. Hoffmann

KONKURS LITERACKI „SMAKI DZIECIŃSTWA…”
III miejsce W. Sieradzka
III miejsce
Z. Dankowska

KONKURS PLASTYCZNY „ WYCIECZKA DO MUZEUM” VIII EDYCJA
Wyróżnienie dla:
O. Mikołajczak, M. Stachowiak, Z. Krawczak, M. Urbańska, M. Mikołajczak, J. Ratajczyk, Z. Wójciak, M. Mieczkowski, Z. Pawlak,
N. Kowalczyk, M. Kłosowski,
P. Marcinkowska

PALETA MARZEŃ
Nagroda K. Bogusławska
Wyróżnienie O. Gralak

MISTRZOSTWA POWIATU
INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH W ,,CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW”
I miejsce- drużyna w składzie:
M. Wietrzykowski, S. Urbaniak, M. Frejliszek, J. Rzewucki, S. Matuszak, W. Szutarski

MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA
II miejsce A. Graczyk
II miejsce
A. Lis
Wyróżnienie
Sz. Martin
Wyróżnienie
A. Stępień

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE.
I miejsce J. Kowalczyk
III miejsce
J. Kowalczyk
VII miejsce
A. Dzwoniarkiewicz

KONKURSY GMINNE

KONKURS PLASTYCZNY UCZNIÓW KLAS III
,, DZIECIĘCY ŚWIAT BAŚNI I BAJEK „
XII EDYCJA 2013
Wyróżnienie
R. Muszyńska

XIV FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK KRUSZWICA 2013
I miejsce M. Woda
I miejsce N. Jagodzińska
Wyróżnienie M. Rajewska

I KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA UCZNIÓW KLAS I
VI MIASTA I GMINY KRUSZWICA
I miesce
M. Woda
I miejsce N. Jagodzińska
III miejsce M. Hoffmann

VI  GMINNY KONKURS MAŁYCH FORM TEATRANYCH    ( TEATR JEDNEGO AKTORA)
Wyróżnienie P. Wach
Wyróżnienie P. Domalska
Wyróżnienie A. Matuszak

XXIII KONKURS MATEMATYCZNY UCZNIÓW KLAS TRZECICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA I GMINY KRUSZWICA
III miejsce W. Kępska
IV miejsce K. Pilarska (
IV miejsce J. Kowalski
IV miejsce W. Kopacz

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA W MINI PIŁCE
NOŻNEJ CHŁOPCÓW
I miejsce - drużyna w składzie:
J. Dziwnik, P. Fiutak, K. Kujawa,
M. Wietrzykowski, M. Kubiak,
Ł. Lewandowski, S. Urbaniak, M. Budziak,
M. Frejliszek, J. Rzewucki,

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA W ZAWODACH
SPRAWNOŚCIOWYCH P.N.
,,PLUSZOWY MIŚ”
I miejsce drużyna w składzie :
Klasy I
M.Brzustowska
M.Jasińska
J.Ruczkowski
M.Dziwnik
Klasy II
Z.Springer
M.Skowron
D.Niewiadomski
M.Majer
M.Mieczkowski
Klasy III
D.Domalska
K.Pilarska
N.Górska
A.Lewandowska
M.Stankiewicz
J.Nowak

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA W MINI PIŁCE
SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
I miejsce drużyna w składzie :
S. Urbaniak, K. Krzyżański, K. Kujawa,
M. Wietrzykowski, M. Kubiak, J. Zalesiak,
W. Molenda, M. Budziak, M. Frejliszek,
J. Rzewucki

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM  CHŁOPCÓW
II miejsce drużyna w składzie:
S. Urbaniak, G. Owedyk

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA W MINI
KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
III miejsce drużyna w składzie:
M. Kubiak, M. Wietrzykowski, S. Urbaniak,
M. Budziak, J. Rzewucki, M. Frejliszek,
M. Przybylski, J. Gitner, R. Bańka, M. Sobczak

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA W MARSZOBIEGU
NA PÓŁWYSPIE RZĘPOWSKIM

I miejsce M. Majer
III miejsce K. Szymański
I miejsce M. Stankiewicz
II miejsce S. Urbaniak
VI miejsce K. Kujawa
IV miejsce S. Matuszak
V miejsce M. Frejliszek

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA NA ERGOMETRZE
WIOŚLARSKIM CONCEPT II
II miejsce E. Szkudlarek
II miejsce M. Sadowski

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW
I miejsce drużyna w składzie:
S. Urbaniak, K. Kujawa, M. Wietrzykowski,
J. Rzewucki, W. Szutarski, S. Matuszak,
M. Frejliszek

XX GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH
II miejsce K. Pilarska
III miejsce A. Lewandowska
III miejsce M Woda
III miejsce O.  Gralak

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „SUPERRACHMISTRZ”
I miejsce M. Przybylski

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY Z GEOMETRII DLA UCZNIÓW KLAS VI
II miejsce M. Przybylski
IV miejsce J. Ratajczyk
IV miejsce J. Żelechowska
V miejsce G. Owedyk

ŻYJĘ I ODŻYWIAM SIĘ ZDROWO
II miejsce K. Polewski
IV miejsce A. Graczyk


III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O BŁ.JANIE PAWLE II
I miejsce A. Pacholska
III miejsce
W. Szymaniak

MISTRZOSTWA GMINY
KRUSZWICA W RAMACH VI
BIEGU PIASTOWSKIEGO DZIECI
I miejsce M. Majer
I miejsce
S. Urbaniak
II miejsce-
S. Woźniak
II miejsce
S. Matuszak
III miejsce
M. Stankiewicz
III miejsce
O. Pruszkowska
III miejsce
M. Frejliszek
IV miejsce
J. Rzewucki
V miejsce
E. Juskowiak

GMINNY KONKURS LITERACKI
„GMINA KRUSZWICA-MOJA MAŁA OJCZYZNA”
I miejsce W. Szymaniak
II miejsce
J.  Janeczek

„CZY ZNASZ NAJBLIŻSZĄ OKOLICĘ”
II miejsce drużyna w składzie:
J. Opasik, M. Przybylski, J. Ratajczyk
Indywidualnie I miejsce -  J. Ratajczyk

KONKURS POETYCKI „PORTRET MOJEJ MATKI”
I miejsce Z. Dankowska
III miejsce
A.  Zboralska

III GMINNY FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
( DZIECI  ODDZIAŁÓW ZEROWYCH I UCZNIÓW KLAS 1-3 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH )
MIASTA I GMINY KRUSZWICA.
I miejsce - Zespół ,, Biedronki” oddział zerowy
II miejsce M. Woda
II miejsce M. Hoffmann, M. Jabłoński,
A. Rzeczkowska

KONKURS RECYTATORSKI  „KRAJOBRAZY
POEZJI POLSKIEJ”
I miejsce P. Domalska
III miejsce J. Ratajczyk
Wyróżnienie
L. Rybczyńska

XII EDYCJA GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „SŁOWEM MALOWANE”
I miejsce duet : K. Kubiak
D. Grzybowska  

IV „PARADA MYSZY”
I miejsce odział „0” B

KUJAWY ŚNIEGIEM OTULONE
Wyróżnienie- J.  Żelechowska
Wyróżnienie-
J.  Ratajczyk

,,KRUSZWICKIE DNI SPORTU”
LEKKA ATLETYKA
I miejsce(sztafeta)- klasy III
II miejsce(p.palantowa)
klasy III
I miejsce (sztafeta)
klasy IV
II miejsce (p. palantowa)
klasy IV
II miejsce (skok w dal)
klasy IV
I miejsce (sztafety)
klasy V
I miejsce (p. palantowa)
klasy V
II miejsce (p. palantowa)
klasy V
I miejsce (sztafeta)
klasy VI
II miejsce (skok w dal)
klasy VI

,,KRUSZWICKIE DNI SPORTU”
MINI PIŁKA NOŻNA
III miejsce- drużyna w składzie:
M. Majer, K. Szymański, M. Szłyk
M. Wójciak, M. Stankiewicz
F. Śliwczyński, J. Nowak , N. Lewandowski , M. Jabłoński, K. Witoń

POTYCZKI MATEMATYCZNE
II miejsce drużyna w składzie:
G. Owedyk, J. Ratajczyk, M. Przybylski

XIII GMINNY KONKURS INFORMATYCZNY 2013
I miejsce W. Szymaniak
II miejsce
J. Żelechowska
III miejsce
J. Ratajczyk
III miejsce
M. Przybylski

GMINNE ZAWODY SPORTOWE "PLUSZOWY MIŚ"
I miejsce- drużyna w składzie:
A. Dzwoniarkiewicz, P. Czubachowska,
P. Lipiński, J. Dankowski., J. Lewandowska, W. Janczak, A. Syryczyńska, S. Matuszak.,
J.  Szutarski

„KRUSZWICKIE DNI SPORTU”
I miejsce K. Chwalisz
I miejsce-
P. Czubachowska
I miejsce-
D. Węclewski
I miejsce- K. Przydatek
I miejsce-
S. Balcerzak
I miejsce-
W. Woźniak
I miejsce-
A. Kościelak
I miejsce- P. Domalska
I miejsce-
S. Kowalczyk
I miejsce-
A. Syryczyńska
II miejsce-
A. Dzwoniarkiewicz
II miejsce
K. Dzierżawska
II miejsce-
P. Lipiński
II miejsce-
J. Dankowski
II miejsce
K. Dzierżawska
II miejsce
W. Janczak
III miejsce
S. Zasada
III miejsce
P. Januszek

III GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MIXTÓW
I miejsce- drużyna w składzie:
A. Szczechowska, W. Janczak, A. Kościelak, M. Frejliszek
M. Budziak, J. Rzewucki

KONKURSY SZKOLNE


JAN PAWEŁ II PAPIEŻ RODZINY”
I miejsce W. Juskowiak
II miejsce  I. Kulpa
III miejsce B. Olejnik
Wyróżnienie K. Pilarska
Wyróżnienie K. Strzelecki
Wyróżnienie J. Ruczkowski
I miejsce Z. Dankowska
II miejsce A. Lis
III miejsce M.  Witoń
Wyróżnienie M. Polakowska
Wyróżnienie S. Urbaniak

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH "O PORCELANOWEGO SŁONIKA"
I miejsce P.  Wach
I miejsce H. Sutor
I miejsce M. Lewandowska
II miejsce P. Marcinkowska
II miejsce K. Wróbel
III miejsce  K. Olszowski
III miejsce A. Rzeczkowska
III miejsce W. Kępska

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS IV-TYCH
I miejsce A. Graczyk
II miejsce K. Polewski
III miejsce E. Szkudlarek
III miejsce  -A. Grobelska

XIII KONKURS INFORMATYCZNY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA KASPROWICZA W KRUSZWICY
I miejsce W. Szymaniak
II miejsce
J. Ratajczyk
III miejsce
M. Przybylski
III miejsce
J. Żelechowska
IV miejsce
G. Jordanowski
V miejsce
G. Owedyk

KONKURS INFORMATYCZNY KLAS CZWARTYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA KASPROWICZA W KRUSZWICY
I miejsce A. Graczyk
II miejsce
L. Pietrzak
II miejsce
J. Żak
III miejsce
B. Luzak
KONKURS INFORMATYCZNY KLAS PIĄTYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA KASPROWICZA W KRUSZWICY
I miejsce J. Pindel
II miejsce
A. Kościelak
III miejsce
P. Domalska
III miejsce
F. Zieliński

KONKURSY INNE

KONKURS PLASTYCZNY
„BARWY NADGOPLA”
I miejsce
R.  Muszyńska

KONKURS PLASTYCZNY
„CIESZMY SIĘ LASEM”
I miejsce I.  Kowalski
II miejsce S. Walczak
II miejsce S. Nyk
III miejsce R. Muszyńska

KONKURS FOTOGRAFICZNY
„GOPŁO W OBIEKTYWIE””
III miejsce J. Ratajczyk

KONKURS LITERACKI
O TEMATYCE PRZYRODNICZEJ
II miejsce M. Woda
III miejsce A. Graczyk

KONKURS WIEDZOWY PRZYRODNICZO
-HISTORYCZNY
„SKĄD NASZ RÓD”
I miejsce zespół w składzie: Jakub Ratajczyk, Julia Opasik, Michał Przybylski



Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego