Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne

SUKCESY 2011/2012

ARCHIWUM > 2011/2012

WYNIK SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY

ŚREDNIA KRAJU - 22,75
ŚREDNIA WOJ. - 22,14
ŚREDNIA POW. - 22,98
ŚREDNIA GM. - 23,16
ŚREDNIA SZKOŁY - 25,59 (7) wysoki
ŚREDNIA VI a - 23,58 (6) wyżej średni
ŚREDNIA VI b - 24,64 (7) wysoki
ŚREDNIA VI c - 28,27 (9) najwyższy

Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) stosuje staninową skalę grupowania wyników, dzielącą wyniki badania na 9 części - staniny od 1 do 9.
Skala staninowa wskazuje, jaką pozycję zajmuje wynik osiągnięty przez ucznia, klasę, szkołę... na tle wyników osiągniętych przez całą badaną populację - im wyższy stanin, tym lepszy wynik.
Dla przykładu: stanin 1 (najniższy) obejmuje 4% uczniów spośród wszystkich badanychw całym kraju, którzy osiągnęli najniższe wyniki w danym badaniu, natomast stanin 9 (najwyższy) obejmuje 5% spośród badanych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki.
W powyższym zestawieniu w nawiasach podany jest wynik staninowy.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2012”
Wynik bardzo dobry- Kinga Pilarska
Wyróżnienie- Michał Przybylski
Wyróżnienie- Adam Stępień
Wyróżnienie- Aleksandra Kościelak


Ogólnopolski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych Liga Zadaniowa 03
Laureatka konkursu Katarzyna Lewandowska
Laureatka konkursu
Michał Przybylski
Wyróżnienie
Jan Stachowiak


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Matematyka bez Granic”
X miejsce w kraju, IV miejsce w województwie, IV miejsce w regionie klasa VIc


XVIII edycja Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi
Mistrz Polski w biegu na dystansie 60 metrów - Sebastian Urbaniak


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki
Laureatka konkursu Martyna Bąkowska


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego
Laureatka konkursu Martyna Bąkowska


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Przyrody
Finalistka Justyna Mrówczyńska


Wojewódzki konkurs
„Powstanie Wielkopolskie 1918-1919” w naszej pamięci
I miejsce- Paula Pietrzak
III miejsce- Martyna Bąkowska
Wyróżnienie- Oliwia Pawlaczyk


Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs informatyczny z programowania w Logomocji
II miejsce Katarzyna Lewandowska



Wojewódzki Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej chłopców
VI miejsce- drużyna w składzie: Maciej Gralak, Wojciech Lis, Daniel Lipiński, Kacper Urbański, Maciej Stróżyk, Karol Śmiłowski, Michał Budziak, Michał Frejliszek, Jakub Rzewucki


Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Strofka”
I miejsce na etapie gminnym- Patrycja Domalska


Wojewódzki Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej chłopców
V miejsce- drużyna w składnie: Maciej Gralak, Wojciech Lis, Daniel Lipiński, Michał Budziak, Michał Frejliszek, Jakub Rzewucki, Dawid Dziwnik, Paweł Hanusiak, Jakub Dziwnik, Michał Wietrzykowski


V wojewódzki Konkurs plastyczny o paletę
L. Wyczółkowskiego „Drzewa, drzewa, ...”
Wyróżnienie-Sandra Nyk


Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju lekkoatletycznym
III miejsce- dryżyna w składzie: Sebastian Urbaniak, Michał Wietrzykowski, Kacper Kujawa, Arkadiusz Stempiński, Kacper Krzyżański, Marcin Kubiak



Wojewódzki Konkurs Pisanek Wielkanocnych
II miejsce- Aleksandra Michalak


Powiatowy konkurs matematyczny dla uczniów klas VI „ Miasto i Powiat w Liczbach”
III miejsce- Martyna Bąkowska
VI miejsce- Wojciech Lis
VIII miejsce- Justyna Mrówczyńska

II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas VI szkół podstawowych „English and me”
I miejsce- Wiktor Szymaniak


XII Powiatowy Konkurs Recytatorski
„Jesień wierszem malowana”
Wyróżnienie- Patrycja Domalska


XVII Powiatowy Festiwal Kolęd „KOPA 2012” w Złotnikach Kujawskich
Nagroda  Starosty Inowrocławia- Natalia Jagodzińska
Nagroda Starosty Inowrocławia- Justyna Kowalska
Nagroda Starosty Inowrocławia- Anita Graczyk
Nagroda Starosty Inowrocławia- Monika Rajewska
Wyróżnienie- Maria Hoffmann



Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców
I miejsce- drużyna w składzie: Maciej Gralak, Wojciech Lis, Daniel Lipiński, Kacper Urbański, Maciej Stróżyk, Karol Śmiłowski, Michał Budziak, Michał Frejliszek, Jakub Rzewucki



Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej- „5” Piłkarskie chłopców
I miejsce- drużyna w składzie: Maciej Gralak, Wojciech Lis, Daniel Lipiński, Michał Budziak, Michał Frejliszek, Jakub Rzewucki, Paweł Hanusiak, Dawid Dziwnik, Michał Wietrzykowski, Kacper Kujawa


Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini Piłce Siatkowej dziewczyn szkół podstawowych
I miejsce drużyna w składzie: Martyna Bryl, Magdalena Czubachowska, Marta Pokorska, Patrycja Kułaga, Wiktoria Latawiec, Dominika Marula, Weronika Kaczmarek, Katarzyna Lewandowska, Weronika Ogórek, Aleksandra Szczechowska  



Powiatowy Turniej Mini Piłki Nożnej chłopców
I miejsce- drużyna w składnie: Maciej Gralak, Wojciech Lis, Daniel Lipiński, Michał Budziak, Michał Frejliszek, Jakub Rzewucki, Paweł Hanusiak, Dawid Dziwnik, Michał Wietrzykowski

VII Powiatowa Mała Olimpiada Matematyczna
Wyróżnienie- Mateusz Pałczyński


Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej chłopców
I miejsce- drużyna w składzie: Wojciech Lis, Maciej Gralak, Daniel Lipiński, Michał Budziak, Michał Frejliszek, Michał Wietrzykowski, Jakub Rzewucki, Kacper Kujawa


Powiatowy „Trójbój lekkoatletyczny”- chłopcy klasy IV
III miejsce- drużyna w składzie: Kacper Kujawa, Sebastian Urbaniak, Arkadiusz Stempiński, Kornel Serkowski, Kacper krzyżański


I powiatowy Festiwal Piosenki Kresowej
Rojewo 2012
II miejsce- Anita Graczyk
Wyróżnienie-
Monika Rajewska



Powiatowy konkurs pt. ”Zapobiegajmy pożarom”
Wyróżnienie- Ewa Łukaszewicz


VIII edycja powiatowego konkursu plastycznego „Inowrocław od A do Z
fantazje legendą malowania”
II miejsce Wiktoria Jańczak
III miejsce
Oliwia Pawlaczyk


Gminny konkurs Gminna Kruszwica „Moja mała Ojczyzna”
I miejsce- Wiktor Szymaniak



Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych gminu Kruszwica
II miejsce Michał Sutor
III miejsce Katarzyna Lewandowska
III miejsce Jan Stachowiak



XI Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych „Superrachmistrz

I miejsce- Michał Przybylski
III miejsce- Martyna Bąkowska
IV miejsce- Justyna Mrówczyńska


Zawody Gminne w Mini Piłce Koszykowej chłopców
I miejsce- drużyna w składzie: Maciej Gralak, Wojciech Lis, Daniel Lipiński, Paweł Hanusiak, Maciej Stróżyk, Karol Śmiłowski, Sebastian Matuszak, Michał Radzimski

Gminny Turniej Piłki Nożnej „Sport Dzieciom”
I miejsce- drużyna w składzie: Maciej Gralak, Wojciech Lis, Daniel Lipiński, Paweł Hanusiak, Dawid Dziwnik, Jakub Rzewucki, Michał Frejliszek, Michał Budziak

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych
I miejsce- drużyna w składzie: Maciej Gralak, Karol Śmiłowski, Maciej Strózyk, Paweł Hanusiak, Dawid Dziwnik, Jakub Rzewucki, Michał Frejliszek, Michał Budziak


Gminny konkurs „Skąd nasz ród”
III miejsce- drużyna w składzie: Jakub Ratajczyk, Martyna Bąkowska, Wojciech Lis
Gminny konkurs „Gopło w obiektywie”
Wyróżnienie- Jakub Ratajczyk


XIII Gminny Festiwal Polskich Kolęd i Pastorałek Kruszwica 2012
I miejsce- Natalia Jagodzińska
III miejsce- Anita Graczyk
III miejsce- Monika Rajewska


Gminny Konkurs Recytatorski „ Krajobrazy poezji polskiej”
I miejsce- Jakub Ratajczyk
Wyróżnienie- Patrycja  Domalska


Gminny konkurs „Skąd nasz ród”
II miejsce- Patrycja Januszek


V Gminny konkurs Małych Form Teatralnych
Wyróżnienie- Maja Lewandowska


Gminny Konkurs Plastyczny klas III „Dziecięcy Świat Baśni i Bajek”
I miejsce- Anita Graczyk
Wyróżnienie- Patrycja Czubachowska
Wyróżnienie- Agata Dzwoniarkiewicz


Gminne Czwartki Lekkoatletyczne
I miejsce w rzucie piłeczką palantową dziewczyn klas VI Weronika Kaczmarek
II miejsce
w biegu na 60m dziewczyn klas VI Weronika Kaczmarek
I miejsce
w biegu na 600m dziewczyn klas VI Katarzyna Lewandowska
I miejsce
w skoku wzwyż dziewczyn klas V Joanna Lewandowska
III miejsce
w skoku wzwyż dziewczyn klas VI Marta Szymczak
III miejsce
w biegu na 60m dziewczyn klas V Agata Syrycznyńska
III miejsce w rzucie piłeczką palantową dziewczyn klas V
Karolina Zdyb
I miejsce
w biegu na 60m chłopców
Sebastian Urbaniak
I miejsce w skoku w dal chłopców klas IV Sebastian Urbaniak
III miejsce
w skoku w dal chłopców klas IV Łukasz Lewandowski
II miejsce
w skoku wzwyż chłopców klas IV Jakub Zalesiak
I miejsce w rzucie piłeczka palantową klas IV Kacper Kujawa
II miejsce w biegu na dystansie 60m klas IV
Kacper Kujawa
II miejsce w biegu na dystansie 60 m klas IV Arkadiusz Stempiński
I miejsce w biegu na dystansie 60m
Jakub Rzewucki
II miejsce w skoku w dal klas V
Jakub Rzewucki
I miejsce w skoku w dal klas V
Sebastian Matuszak
II miejsce w biegu na dystansie 60m klas V Sebastian Matuszak
II miejsce w biegu na dystansie 300m klas V
Michał Frejliszek
III miejsce w biegu na dystansie 60m klas V
Wojciech Szutarski
I miejsce w biegu na dystansie 60m klas VI

Kacper Urbański
I miejsce w skoku w dal klas V I
Kacper Urbański
II miejsce w biegu na dystansie 60m klas VI
Daniel Lipiński
II miejsce w skoku w dal klas VI
Daniel Lipiński



Mistrzostwa Miasta i Gminny Kruszwica w Mini Piłce Nożnej chłopcy
I miejsce- drużyna w składzie: Wojciech Lis, Maciej Gralak, Daniel Lipiński, Paweł Hanusiak, Dawid Dziwnik


XII edycja gminnych zawodów Mikołajkowych „ Pluszowy Miś”
I miejsce-drużyna w składzie: Mikołaj Majer, Michalina Skowron, Zofia Pawlak, Dominik Niewiadomski, Nikola Marciniak, Ewelina Ciesielska, Piotr Kubacki, Marcel Stankiewicz, Patryk Fiutak, Kinga Dzierżawska, Patrycja Czubachowska, Jan Malczak, Julia Lewandowska, Wiktoria Janczak, Kacper Kujawa, Sebastian Urbaniak, Agata Syryczyńska, Sandra Zasada, Jakub Rzewucki, Sebastian Matuszak, Weronika Kaczmarek, Magdalena Czubachowska, Maciej Gralak, Daniel Lipinski, Łukasz Lewandowski, Katarzyna Lewandowska, Karolina Zdyb


II Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej „ Na żołnierska nutę”
I miejsce- Natalia Jagodzińska
I miejsce- Jakub Milewski
I miejsce- zespół „Iskierki” - IIIc
Wyróżnienie- Justyna Kowalska
Wyróżnienie- zespół „Biedroneczki”- odział zerowy


Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Nadgoplańskie Nutki”
I miejsce- Marta Szymczak
II miejsce- Natalia Jagodzińska
Gminny Konkurs Wiedzy o Bł. Janie Pawle II „I pielgrzymka Jana Pawła II do Polski 2-10.06.1979”
III miejsce- Dorota Szafirska


Gminny konkurs „Rodzina w oczach dziecka”
I miejsce- Ewa Łukaszewicz
I miejsce- Aleksandra Lis
III miejsce- Mikołaj Majer
Wyróżnienie- Roksana Muszyńska
Wyróżnienie- Wojciech Lis


Gminny konkurs „Czy znam najbliższą okolicę?”
I miejsce- Jakub Ratajczyk
II miejsce - drużyna w składzie: Jakub Ratajczyk, Kamila Klimczuk, Justyna Mrówczyńska


XXII Konkurs Matematyczny uczniów klas trzecich Miasta i Gminny Kruszwica
I miejsce- Adam Stępień
II miejsce-
Aleksandra Lis
III miejsce
Anita Graczyk
III miejsce
Jan Malczak
IV miejsce
Kamil Polewski
IV miejsce
Agata Grobelska
IV miejsce Oliwier Wiśniewski


Gminny Konkurs Ortograficzny „O Pióro Burmistrza”
I miejsce Wiktor Szymaniak
II miejsce Joanna Janeczek
III miejsce
Katarzyna Lewandowska
IV miejsce
Jakub Ratajczyk


Gminny Turniej Piłki Siatkowej dziewczyn
I miejsce- drużyna w składzie: Martyna Bryl, Magdalena Czubachowska, Patrycja Kułaga, Wiktoria Latawiec, Marta Pokorska, Weronika Kaczmarek


III Gminny Turniej Mikstów w Mini Siatkówce
I miejsce drużyna w składzie: Martyna Bryl. Magdalena Czubachowska, Daniel Lipiński, Weronika Kaczmarek, Karol Śmiłowski


IV Marszobieg Alejami Półwyspu Rzępowskiego  
III miejsce Katarzyna Lewandowska


V Bieg Piastowski
Kruszwica 2012
I miejsce Sebastian Urbaniak


Gminny konkurs „Co jest najciekawszego w moim mieści?”
I miejsce- drużyna w składzie: Katarzyna Lewandowska, Anna Kwiatkowska, Magdalena Czubachowska, Kinga Koscielak, Dominika Marula, Dominika Jenziołowska, Paula Pietrzak


Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas młodszych „ O porcelanowego słonika”
I miejsce- Jagoda Ratajczyk
I miejsce- Paula Rybczyńska
I miejsce- Michalina Skowron
I miejsce- Kinga Pilarska
I miejsce- Julia Żak
I miejsce- Maja Lewandowska
II miejsce- Aniela Rzeczkowska
II miejsce- Jakub Grześkowiak
II miejsce- Klaudia Lewandowska


Szkolny konkurs
„ Najciekawsza ozdoba choinkowa”
I miejsce- Oliwia Gralak
I miejsce- Wiktor Sikorski
II miejsce- Roksana Muszyńska
III miejsce- Anna Grabowska
Wyróżnienie- Laura Rodzeń
Wyróżnienie- Marcin Tondryk


Konkurs Informatyczny dla uczniów klas piątych Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy
I miejsce Wiktor Szymaniak
II miejsce Michał Przybylski
III miejsce Jakub Ratajczyk


Konkurs Informatyczny dla uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy
I miejsce Aleksandra Kościelak
II miejsce Dawid Korajba
II miejsce Julia Pindel
III miejsce Julia Lewandowska
III miejsce Liliana Rybczyńska
Wyróżnienie Anita Graczyk


XII Konkurs Informatyczny Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy
I miejsce Katarzyna Lewandowska
I miejsce Jan Stachowiak
II miejsce Patrycja Błachut
III miejsce Patrycja Sobczak
IV miejsce Justyna Mrówczyńska
V miejsce Michał Sutor


Szkolny konkurs
„ Przyjaciele lasu”
I miejsce- Jakub Ratajczyk
II miejsce- Julia Opasik
III miejsce- Wiktor Szymaniak
III miejsce- Michał Przybylski
III miejsce- Aleksandra Latocha


Parafialny konkurs
„Różaniec Matki Bożej”  kl. 0-III
I miejsce- Izabela Kulpa
II miejsce- Aleksandra Lis
III miejsce- Kamil Jaszczak
Wyróżnienie- Marcin Tondryk
Wyróżnienie- Sebastian Balcerzak
Wyróżnienie- Jakub Bloch


Parafialny konkurs
„Wizerunek Matki Bożej” kl. IV-VI
I miejsce- Martyna Bąkowska
II miejsce- Weronika Marek
III miejsce- Kamila Klimczuk
Wyróżnienie- Juliusz Stankiewicz
Wyróżnienie- Justyna Mrówczyńska
Wyróżnienie- Weronika Pacholska


Konkurs Nadleśnictwa Miradz
„Ocalmy kasztanowce”
I miejsce zespołowe: Julia Michalak, Jan Stachowiak, Łukasz Juśkiewicz, Justyna Mrówczyńska, Adam Kwiatkowski, Paula Pietrzak, Weronika Panfil, Sebastian Matuszak, Szymon Gugała, Kamil Kujawa, Grzegorz Jordanowski, Joanna Lewandowska, Mateusz Kata, Michalina Kwiatkowska, Grzybowska Klaudia, Gałęzewska Natalia, Wiktoria Kujawa, Julia Pindel, Filip Rybacki, Leon Staszak, Wiktor Burdziuk, Weronika Marek, Filip Zieliński, Michał Witoń, Jonatan Bartczak


Konkurs Nadleśnictwa Miradz
„ Jesień w lesie”
Wyróżnienie- Jakub Ratajczyk


IV edycja Turnieju Gniewkowskiego w Piłce Nożnej chłopców
II miejsce drużyna w składzie: Maciej Gralak, Wojciech Lis, Dawid Dziwnik, Michał Wietrzykowski, Kacper Kujawa



Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego