Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne

SUKCESY

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATOR

KOORDYNATOR SZKOLNY

NAUCZYCIELE

WSPÓŁPRACUJĄCY

ILOŚĆ UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIE

(OPIEKUN UCZNIA)

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

X Konkurs Informatyczny Bóbr - Beniamin dla klas IV - VI

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu oraz firma Learnetic z Gdańska

Marek Szałkowski

 

17

Najlepszy wynik spośród uczniów naszej szkoły - Marta Mrówczyńska 68, 75 pkt.

X Konkurs Informatyczny Bóbr - Skrzat dla klas I - III

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu oraz firma Learnetic z Gdańska

Marek Szałkowski

 

20

Najlepszy wynik spośród uczniów naszej szkoły - Antoni Degórski 68,75 pkt.

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci Klas I - III Szkół Podstawowych „Zielona Lokomotywa”

Młodzieżowy Dom Kultury w Inowrocławiu

Magdalena Zimmer

Lidia Bagrowska

20

III miejsce - Anna Przybylska (L. Bagrowska)

nagroda - Irmina Łukomska (L. Bagrowska)

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży - Skłudzewo 2016

Fundacja Piękniejszego Świata w Skłudzewie

Renata Barczak - Meller

 

 

wyróżnienie - Oliwia Gralak, Zuzanna Woźniak (R. Barczak - Meller)

Ogólnopolski Konkurs Ponadprogramowy „Zuch”

Centrum Edukacji Szkolnej

Edyta Ratajczak

 

14

Laureatka - Martyna Przybycień

(E. Ratajczak)

XXII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi

 

Joanna Kaczmarek

 

 

III miejsce - Małgorzata Pietrzak

(J. Kaczmarek)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego

Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty

Małgorzata Kwaśnik

Małgorzata Kwaśnik

 

Laureatka - Kinga Pilarska (M. Kwaśnik)

Program Edukacji Ekologiczno - Łowieckiej pod nazwą „Myśliwi - Dzieciom, Dzieci - Zwierzętom

Polski Związek Łowiecki - Bydgoszcz

Grażyna Dziwnik

nauczyciele wychowawcy

kl. I - VI

VII miejsce - w konkursie sprawozdań z realizacji programu

Turniej Recytatorski „Słowem opowiedziane”

Dział Artystyczny Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bydgoszczy(organizator eliminacji gminnych- Centrum Kultury i Sportu „Ziemowit” w Kruszwicy)

Beata Wegner

Małgorzata Kwaśnik Aleksandra Sochacz Grażyna Dziwnik Katarzyna Kowalska

7

 

II miejsce - Amelia Siwek (M. Kwaśnik)

IV Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu

Gimnazjum im. Jana Pawła II, Samorząd Gminy Choceń i Choceńskie Centrum Kultury pod patronatem Marszałka woj. Kuj. - OM.

Małgorzata Sutor

 

7

I miejsce - Marta Mrówczyńska (M. Sutor)

I miejsce - Maria Mikołajczak (M. Sutor)

I miejsce - Amelia Siwek (M. Sutor)

I miejsce - Maria Hoffmann (M. Sutor)

I miejsce - Paulina Marcinkowska

(M. Sutor)

I miejsce - Anna Lewandowska (M. Sutor)

II miejsce - Martyna Woda (M. Sutor)

 

Rodzina 500 plus

Wojewoda Kujawsko - Pomorski

Lidia Bagrowska

 

1

nagroda - Natalia Podrzycka (L. Bagrowska)

„Obrona cywilna wokół nas”

Wojewoda Kujawsko - Pomorski, Szef Obrony Cywilnej Województwa

Lidia Bagrowska

 

8

nagroda - Mateusz Molenda (L. Bagrowska)

nagroda - Patrycja Podrzycka

(L. Bagrowska)

nagroda - Julia Kotwasińska (L. Bagrowska)

Postać św. Mikołaja

Zespól Szkól nr 8 w Toruniu

Honorata Krzewina

nauczyciele 0 - III

25

wyróżnienie - Julia Radulska

(L. Bagrowska)

wyróżnienie - Patrycja Ćwiklińska

(L. Bagrowska)

KONKURSY POWIATOWE

Finałowy Turniej Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkól Podstawowych w piłce koszykowej chłopców

Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu

Tomasz Szwagrowski

 

11

II miejsce - drużyna w składzie:

Kamil Adolski, Bartosz Cichocki, Jarosław Ruczkowski, Michał Kłosowski, Karol Staszak, Kacper Witoń, Maciej Jabłoński, Marcel Stankiewicz, Jakub Nowak, Jakub Grzybowski, Nikodem Lewandowski

XVII Festiwal Polskich Kolęd i Pastorałek „Kruszwica 2016”

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Nadgoplański i CKiS „Ziemowit”

Małgorzata Sutor

 

3

I miejsce - Mikołaj Jagodziński (M. Sutor)

KOPA 2016 - Złotniki Kujawskie

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Złotnikach Kuj.

Małgorzata Sutor

 

5

wyróżnienie - Martyna Ryszkiewicz

(M. Sutor)

wyróżnienie - Mikołaj Jagodziński (M. Sutor)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” - Kruszwica 2016

Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Małgorzata Sutor

 

1

I miejsce - Hanna Sutor (M. Sutor)

konkurs plastyczny

„ Planeta Marzeń”

Młodzieżowy Dom Kultury

w Inowrocławiu

Lidia Bagrowska

 

30

Nagrody - Dominik Miklas, Irmina Łukomska, Agata Lewandowska,

Mateusz Molenda

Mała Olimpiada Matematyczna dla klas IV

SP nr 11

w Inowrocławiu

Marzena Szałkowska

Honorata Barglik

5

wyróżnienie - Julia Szatkowska

(M. Szałkowska)

KONKURSY GMINNE

SUPERRACHMISTRZ

Szkoła Podstawowa

nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy

Honorata Barglik

Magdalena Janowska

Marzena Szałkowska

6

 

II miejsce - Jakub Bronka (M. Janowska)

II miejsce - Kinga Pilarska (M. Janowska)

 

„Z Ewangelią przez życie”

SP w Woli Wap. Parafia rzymskokatolicka pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Piaskach

Małgorzata Barglik

 

3

I miejsce- Kinga Pilarska, Anna Lewandowska, Marta Mrówczyńska

XXII Konkurs Ortograficzny Uczniów Klas Trzecich Miasta i Gminy Kruszwica

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza

w Kruszwicy

 

 

Lidia Pilarska - Bacza

Honorata Krzewina

9

I miejsce - Julia Radulska

II miejsce- Zuzanna Stolarska ( L. Pilarska)

II miejsce - Daria Dzierżawska (L. Pilarska)

II miejsce - Oskar Szymański (L. Pilarska)

III miejsce - Olga Piasecka (G. Dziwnik)

Gminny Konkurs Recytatorski

„Krajobraz Poezji Polskiej”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kruszwicy

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół Nadgoplański”

CkiS „Ziemowit”

ZoiW w Kruszwicy

LO w Kruszwicy,

SP 1 w Kruszwicy

Beata Pilarska

Aleksandra Sochacz

Małgorzata Kwaśnik

Danuta Kruszczyńska

6

II miejsce - Amelia Siwek (M. Kwaśnik)

III miejsce - Maria Hoffmann (A. Sochacz)

Wyróżnienie - Maria Mikołajczak

(M. Kwaśnik)

II Miejsko - Gminny Konkurs Poetycki dla Dzieci i Młodzieży „Strofy znad Gopła”

Kujawsko - Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury w Bydgoszczy

Aleksandra Sochacz

Małgorzata Kwaśnik

Beata Pilarska

7

I miejsce - Iga Malińska (A. Sochacz)

III miejsce - Martyna Woda (A. Sochacz)

XXVI Konkurs Matematyczny Uczniów Klas III Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Kruszwica

Szkoła Podstawowa nr 2 Kruszwicy

Grażyna Dziwnik

 

Lidia Pilarska

Honorata Krzewina

9

I miejsce - Oskar Szymański (L. Pilarska)

II miejsce - Natalia Krygier (L. Pilarska)

II miejsce - Julia Radulska

II miejsce - Natalia Pańka (G. Dziwnik)

II miejsce - Kinga Warmuz (G. Dziwnik)

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

Zespół Oświaty i Wychowania w Kruszwicy

Joanna Kaczmarek

 

6

I miejsce - drużyna w składzie:

Ewelina Ciesielka, Anna Lewandowska, Patrycja Bonek, Wiktoria Stasiak, Małgorzata Pietrzak, Marcela Urbańska

Gminny Konkurs Ortograficzny „O Pióro Burmistrza Kruszwicy”

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa

w Woli Wapowskiej

Beata Pilarska

Małgorzata Kwaśnik

Aleksandra Sochacz

6

I miejsce - Wiktoria Kaźmierska

(B. Pilarska)

II miejsce - Kinga Pilarska (M. Kwaśnik)

III miejsce - Weronika Krawczak

(A. Sochacz)

IV miejsce - Oliwia Gralak (A. Sochacz)

V miejsce - Bożydar Olejnik (M. Kwaśnik)

VI miejsce - Antonia Linkowska

„Żyję i odżywiam się zdrowo”

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach

Magdalena Musiałowska

 

3

II miejsce - Zofia Polanek (M. Musiałowska)

V miejsce - Weronika Kujawińska

(M. Musiałowska)

Gminny Konkurs Literacki „Gmina Kruszwica - Moja Mała Ojczyzna”

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza

w Kruszwicy

Beata Pilarska

Aleksandra Sochacz

Małgorzata Kwaśnik

 

5

III miejsce - Kinga Pilarska (M. Kwaśnik)

Wyróżnienie - Weronika Kopacz

(A. Sochacz)

III Gminny Konkurs Wiedzy o Uzależnieniach

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa

w Woli Wapowskiej

Bożena Ziętara

 

3

V miejsce - Paulina Marcinkowska

(B. Ziętara)

V miejsce - Jagoda Ratajczyk (B. Ziętara)

V miejsce - Michał Stachowiak (B. Ziętara)

III edycja Gminnego Konkursu Pięknego, Głośnego czytania

dla klas IV - VI

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach

Aleksandra Sochacz

Beata Pilarska

Małgorzata Kwaśnik

7

I miejsce - Bożydar Olejnik (M. Kwaśnik)

I miejsce - Maria Mikołajczak (M. Kwaśnik)

I miejsce - Martyna Woda (A. Sochacz)

Wyróżnienie - Ewelina Ciesielska

(A. Sochacz)

IX edycja Gminnego Konkursu Małych Form Teatralnych

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Polanowicach

Aleksandra Sochacz

Grażyna Dziwnik

Małgorzata Kwaśnik

Katarzyna Kowalska

6

II miejsce - Maria Mikołajczak (M. Kwaśnik)

Wyróżnienie - Martyna Woda (A. Sochacz)

Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych

Kruszwickie Stowarzyszenie LZS

Tomasz Szwagrowski

Joanna Kaczmarek

7

I miejsce - Oliwia Lewandowska 60 m

(T. Szwagrowski)

I miejsce - Oliwia Lewandowska skok w dal (T. szwagrowski)

I miejsce - Izabela Perz skok wzwyż

(T. Szwagrowski)

II miejsce - Jakub Mirek piłka palantowa

(T. Szwagrowski)

I miejsce - Mikołaj Majer 60 m

(T. Szwagrowski)

I miejsce - Mikołaj Majer skok w dal

(T. Szwagrowski)

I miejsce - Maksymilian Mieczkowski 300 m (T. Szwagrowski)

I miejsce - Oskar Mikołajczak skok wzwyż (T. Szwagrowski)

II miejsce - Kacper Szymański 300 m

(T. Szwagrowski)

I miejsce - Wiktoria Kępska skok w dal

(J. Kaczmarek)

I miejsce - Wiktoria Kępska 60 m

(J. Kaczmarek)

I miejsce - Wiktoria Stasiak piłka palantowa (J. Kaczmarek)

II miejsce - Patrycja Bonek 60 m

(J. Kaczmarek)

V miejsce - Anna Lewandowska piłka palantowa (J. Kaczmarek)

V miejsce - Kinga Pilarska 60 m

(J. Kaczmarek)

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych z Gminy Kruszwica

Szkoła Podstawowa nr 2 Kruszwicy

Marek Szałkowski

 

4

II miejsce - Paweł Pomykała

(M. Szałkowski)

IV Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej pt. „Piosenka w polowym mundurze”

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Rusinowie

Małgorzata Sutor

 

2

I miejsce - Maria Mikołajczak (M. Sutor)

I miejsce - Amelia Siwek (M. Sutor)

Nadgoplańskie Nutki 2016

CkiS „Ziemowit” w Kruszwicy

Małgorzata Sutor

 

11

I miejsce - Martyna Woda (M. Sutor)

I miejsce - Hanna Sutor (M. Sutor)

I miejsce - Weronika Kujawińska (M. Sutor)

II miejsce - Maria Hoffmann (M. Sutor)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” - Kruszwica 2016

Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Małgorzata Sutor

 

1

I miejsce - Hanna Sutor (M. Sutor)

„Barwy Nadgopla”

Nadgoplański Park Tysiąclecia

Lidia Bagrowska

nauczyciele I - III i 0

15

II miejsce - Franciszek Połomski

(L. Bagrowska)

Wyróżnienie - Szymon Migdalski

(L. Bagrowska)

„Gdyby nie było chrztu nie byłoby Polski”

Szkoła Podstawowa

im. Janusza Kusocińskiego w Polanowicach

Lidia Bagrowska

 

3

nagroda - Anna Przybylska (L. Bagrowska)

nagroda - Julia Radulska (L. Bagrowska)

nagroda - Szymon Migdalski

(L. Bagrowska)

„Kruszwica - legendarna stolica Polski”

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna im. S. Przybyszewskiego w Kruszwicy

Lidia Bagrowska

 

4

III miejsce - Michał Giszter (L. Bagrowska)

wyróżnienie - Szymon Łuczak

(E. Fajkowska)

wyróżnienie - Oliwia Michalak

(R. Barczak-Meller)

wyróżnienie - Melania Warmuz

(L. Bagrowska)

Gminny Konkurs Matematyczny z Geometrii dla klas VI

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy

Honorata Barglik

Magdalena Janowska

6

III miejsce - Paweł Pomykała (M. Janowska)

Gminne zawody sportowe - „Pluszowy Miś”

Urząd Miasta i Gminy w Kruszwicy, ZOiW w Kruszwicy, ,,UKS Piast " przy SP nr 2 w Kruszwicy, LZS w Kruszwicy.

Tomasz Szwagrowski

Joanna Kaczmarek

 

I miejsce w finale „B” - Ewelina Ciesielska, Wiktoria Stasiak, Jakub Nowak, Marcel Stankiewicz (J. Kaczmarek, T. Szwagrowski)

VI Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej „Na żołnierską nutę”

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy

Ewa Tadzik

Beata Klusak

 

5

I miejsce - Zofia Degórska (K. Kowalska)

Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych

ZSO w Kruszwicy

Ewa Tadzik

 

6

I miejsce - Kacper Sikorski - warcaby

(E. Tadzik)

II miejsce - Aleksandra Michalak - chińczyk (E. Tadzik)

 

Konkurs piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Nadgoplańskie Nutki”

CKiS „Ziemowit”

Edyta Ratajczak

Katarzyna Kowalska

Beata Klusak

Magdalena Zimmer

8

II miejsce - Mikołaj Jagodziński

(E. Ratajczak)

Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Bachorcach

Parafia rzymskokatolicka pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Piaskach

Małgorzata Barglik

 

3

III miejsce - Jakub Bronka (M. Barglik)

KONKURSY SZKOLNE

Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas młodszych

„ O porcelanowego słonika”

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy

Wegner Beata

Lidia Pilarska

 

11

I miejsce - Hanna Hoffmann (G. Dziwnik)

I miejsce - Mikołaj Urbaniak (E. Fajkowska)

I miejsce - Dagmara Godlewska

(H. Krzewina)

I miejsce - Patrycja Kujawińska

(K. Kowalska)

II miejsce - Maria Lipińska (L. Pilarska)

II miejsce - Amadeusz Sitarczyk

(E. Ratajczak)

II miejsce -Paula Płowaś (L. Bagrowska)

III miejsce - Julia Gust (L. Górna)

III miejsce - Nadia Pyszna (B. Klusak)

III miejsce - Sebastian Dyrduł (B. Wegner)

IV miejsce - Martyna Rogozińska

(R. Pietrzak -Ćwikła)

XVI Konkurs Informatyczny Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy

Marek Szałkowski

 

12

I miejsce - Dawid Kubiak (M. Szałkowski)

II miejsce - Paweł Pomykała

(M. Szałkowski)

II miejsce - Dominika Domalska

(M. Szałkowski)

III miejsce - Weronika Kopacz

(M. Szałkowski)

IV miejsce - Kinga Pilarska (M. Szałkowski)

V miejsce - Jakub Bronka (M. Szałkowski)

KONKURSY INNE

Skąd nasz Ród

Nadgoplański Park Tysiąclecia

Magdalena Musiałowska

 

3

I miejsce - Kinga Pilarska, Marta Mrówczyńska, Wiktoria Kępska

(M. Musiałowska)

 

 

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego