Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kasprowicza w Kruszwicy

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne

SUKCESY 2013/2014

ARCHIWUM > 2013/2014

WYNIK SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY

ŚREDNIA KRAJU - 25,82
ŚREDNIA WOJ. - 25,02
ŚREDNIA POW. - 25,83
ŚREDNIA GM. - 27,24
ŚREDNIA SZKOŁY - 29,40 (8) bardzo wysoki
ŚREDNIA VI a - 32,25 (9) najwyższy
ŚREDNIA VI b - 24,86 (5) średni
ŚREDNIA VI c - 31,43 (9) najwyższy

Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) stosuje staninową skalę grupowania wyników, dzielącą wyniki badania na 9 części - staniny od 1 do 9.
Skala staninowa wskazuje, jaką pozycję zajmuje wynik osiągnięty przez ucznia, klasę, szkołę... na tle wyników osiągniętych przez całą badaną populację - im wyższy stanin, tym lepszy wynik.
Dla przykładu: stanin 1 (najniższy) obejmuje 4% uczniów spośród wszystkich badanychw całym kraju, którzy osiągnęli najniższe wyniki w danym badaniu, natomast stanin 9 (najwyższy) obejmuje 5% spośród badanych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki.
W powyższym zestawieniu w nawiasach podany jest wynik staninowy.


KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
FESTIWAL PIEŚNI I POSENKI BOŻONARODZENIOWEJ im. Bpa JANA CHRAPKA TORUŃ 2014r
Wyróżnienie - Natalia Jagodzińska

FESTIWAL „ PIOSENKA JEST DOBRA NA ZIMĘ"

Wyróżnienie
Natalia Jagodzińska

XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI IM. JANUSZA KORCZAKA
Wyróżnienie Patrycja Domalska
Wyróżnienie -  Agata Grobelska

OGÓLNOPOLSKIE FINAŁY CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

IV miejsce w biegu na 60m
Dawid Węclewski
VIII miejsce w skoku w dal Agata Dzwoniarkiewicz

KONKURSY WOJEWÓDZKIE
HALOWE MISTRZOSTWA WJEWÓDZTWA KUJAWSKO -  POMORSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
I miesjce Sebastian Urbaniak
I miejsce Mikołaj Majer
I miejsce Oliwia Pruczkowska
I miejsce Wiktor Burdziuk
I miejsce Natalia Gałęzewska

II WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ CHOCEŃ 2014
III miejsce Natalia Jagodzińska
III miejsce Karolina Chwalisz
III miejsce Anita Graczyk

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZYN:
X miejsce K. Chwalisz, W. Janczak, S. Woźniak, O. Pruczkowska, A. Dzwoniarkiewicz, A. Lis

KONKURSY POWIATOWE
KONKURS RAPOWY „WYŚPIEWUJĄ, TRALALUJĄ…”
I miejsce Anna Lewandowska


MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W  „SZÓSTKACH PIŁKARSKICH CHŁOPCÓW”
IV miejsce Sebastian Urbaniak
IV miejsce Kacper Kujawa
IV miejsce Michał Wietrzykowski
IV miejsce Kacper Krzyżański
IV miejsce Przemysław Lipinski
IV miejsce Jakub Dziwnik
IV miejsce Patryk Fiutak

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”
I miejsce Ewa Łukaszewicz
II miejsce Kamil Adolski
Wyróżnienie Kinga Warmuz

„SAPER
WSPÓŁCZESNY BOHATER”

III miejsce
Jagoda Karpińska

IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY  „MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA” DLA KLAS IV
III miejsce Weronika Kopacz
Wyróżnienie Kinga Pilarska
Wyróżnienie Jakub Bronka
Wyróżnienie Natalia Górska

MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W „CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW”
II miejsce Sebastian Urbaniak
II miejsce Kacper Kujawa
II miejsce Michał Wietrzykowski
II miejsce Łukasz Lewandowski
II miejsce Dawid Węclewski
II miejsce Mateusz Rosół



MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W  „TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW”

V miejsce Mikołaj Majer
V miejsce Jakub Nowak
V miejsce Marcel Stankiewicz
V miejsce Filip Śliwczyński
V miejsce Kacper Kwiatkowski
V miejsce Mikołaj Niewiadomski

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZYN
I miejsce P. Mrówczyńska, W. Kępska, A. Lewandowska, P. Bonek
I miejsce M. Woda, K. Łączna, E. Ciesielska

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZYN
I miejsce K. Chwalisz, W. Janczak, S. Woźniak, A. Dzwoniarkiewicz, A. Lis
I miejsce- Oliwia Pruczkowska

PALETA MARZEŃ
Laureat Wiktor Mądry
Laureat Paulina Madaj
Wyróżnienie Tomasz Drzewiecki
Wyróżnienie Nadia Sikorska
Wyróżnienie Wiktoria Dębska
Wyróżnienie Dawid Wrzos

SŁOWEM OPOWIEDZIANE
Finalista Patrycja Domalska, Kinga Pilarska , Martyna Woda

TURNIEJ STUDIUM TAŃCA ADAMA BORZĘCKIEGO
IV miejsce Julia Radulska
IV miejsce
Szymon Migdalski


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE
I miejsce S. Woźniak, O. Pruczkowska, K. Chwalisz, A. Dzwoniarkiewicz,  S. Urbaniak, K. Kujawa, D. Węclewski.
M. Majer, W. Janczak
II miejsce K. Chwalisz, K. Kujawa
III miejsce Dawid Węclewski
IV miejsce Mikołaj Majer
IV miejsce Aleksandra Lis
VII miejsce Sara Woźniak

MÓJ DZIEŃ Z DOSKONAŁYM MLEKIEM
I miejsce Nadia Sikorska
II miejsce Wiktoria Dębska
III miejsce Aleksandra Fabiańska
I miejsce Julia Dzwoniarska
II miejsce Oliwier Derenda
III miejsce Wiktoria Wochna
I miejsce Dagmara Godlewska
II miejsce Kornelia Kowalewska
III miejsce Kinga Ogórek
I miejsce Natalia Pańka
I miejsce Natalia Kowalczyk
II miejsce Zofia Pawlak
III miejsce Igor Kowalski
I miejsce Paula Rybczyńska
II miejsce Nikola Paluszak
III miejsce Zuzanna Springer
I miejsce Wiktoria Juskowiak
II miejsce Filip Kaczmarek


XX FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK -ZŁOTNIKI KUJAWSKIE- KOPA 2014
I miejsce Natalia Jagodzińska
II miejsce  - DUET: Karolina Chwalisz, Agata Dzwoniarkiewicz
III miejsce Jagoda Karpińska
Wyróżnienie Anita Graczyk

III FESTIWAL PIOSENKI KRESOWEJ W ROJEWIE
I miejsce Natalia Jagodzińska
II miejsce Anita Graczyk

XIII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O REGIONIE „TU JEST POLSKA”

I miejsce
Anita Graczyk

MAŁY EUROPEJCZYK ARTYSTĄ

I miejsce Nikodem Kuls

KONKURSY GMINNE
GMINNY KONKURS PIĘKNEGO GŁOŚNEGO CZYTANIA DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I miejsce Kinga Pilarska
III miejsce Martyna Woda
II miejsce Jagoda Karpińska
III miejsce  - Liliana Rybczyńska

KONKURS RECYTATORSKI „KRAJOBRAZ POEZJI POLSKIEJ”

I miejsce Patrycja Domalska

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - WINTER WONDERLAND
I miejsce Michalina Kwiatkowska



II KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM

I miesjce Natalia Jagodzińska
Wyróżnienie Anita Graczyk
Wyróżnienie Hanna Hoffman

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY UCZNIÓW KLAS TRZECICH MIASTA I GMINY KRUSZWICA

II miejsce Paulina Marcinkowska
II miejsce Wiktoria Kaźmierska
II miejsce Oliwia Michalak
III miejsce Michalina Skowron

ZBADAJ SIĘ MAMO!
I miejsce Ewa Łukaszewicz
II miejsce Nikola Paluszak
Wyróżnienie Julia Ugorska

MISTRZOSTWA GMINY KRUSZWICA W  „SZÓSTKACH PIŁKARSKICH CHŁOPCÓW”
I miejsce Jakub Dziwnik
I miejsce Patryk Fiutak
I miejsce Kacper Krzyżański
I miejsce Michał Wietrzykowski
I miejsce Kacper Kujawa
I miejsce Sebastian Urbaniak
I miejsce Przemysław Lipinski
I miejsce Mateusz Pałczyński
I miejsce Arkadiusz Stempiński
I miejsce Marcin Kubiak

„POWSTANIE WIELKOPOLSKIE W OCZACH DZIECI”
I miejsce Patrycja Domalska


MISTRZOSTWA GMINY KRUSZWICA W „MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW”
II miejsce Adam Kułacz
II miejsce Patryk Fiutak
II miejsce Kacper Kujawa
II miejsce Sebastian Urbaniaik
II miejsce Michał Wietrzykowski
II miejsce Kacper Krzyżański

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI  NARODOWEGO DNIA SPORTU „WSCHÓD
ZACHÓD”

I miejsce Aleksandra Kościelsak
I miejsce Wiktoria Sieradzka
I miejsce Aleksandra Lis
I miejsce Agata Dzwoniarkiewicz
I miejsce Anna Grabowski
I miejsce Patryk Fiutak
I miejsce Michał Wietrzykowski
I miejsce Kacper Kujawa
I miejsce Sebastian Urbaniak
I miejsce - Przemysław Lipinski

DZIECIĘCY ŚWIAT BAŚNI I BAJEK

I miejsce Paula Rybczyńska


IV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
II miejsce Piotr Czarnecki
II miejsce Wiktor Lewandowski

SŁOWEM MALOWANE
II miejsce Aleksandra Fabiańska
II miejsce Tomasz Drzewiecki
II miejsce Oliwier Derenda

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ „ NADGOPLAŃSKIE NUTKI”
II miejsce Oliwier Derenda
I miejsce Martyna Ryszkiewicz
II miejsce Martyna Woda

XV FESTIWAL POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁĘK - KRUSZWICA 2014
I miejsce - Natalia Jagodzińska
II miejsce Jagoda Karpińska

IV FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ „NA ŻOŁNIERSKA NUTĘ” Dla dzieci sześcioletnich-przedszkoli, oddziałów zerowych,  i uczniów klas I-III Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Kruszwica

III miejsce DUET: Piotr Czarnecki, Wiktor Lewandowski
II miejsce Zespół wokalny „ Iskierki”
I miejsce Martyna Ryszkiewicz
II miejsce DUET: Julia Szatkowska, Oliwia Lewandowska

KONKURS WIEDZY O UZALEŻNIENIACH
II miejsce K. Grabowska,  A. Graczyk, S. Walczak

PARADA MYSZY 2014

I miejsce oddział przedszkolny „O”b

JESTEM BEZPIECZNY

II miejsce Wiktor Mądry


MISTRZOSTWA GMINY KRUSZWICA W  „CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW „
I miejsce Sebastian Urabaniak
I miejsce Kacper Kujawa
I miejsce Michał Wietrzykowski
I miejsce Łukasz Lewandowski
I miejsce Kacper Krzyżański
I miejsce Mateusz Rosół
I miejsce Dawid Węclewski

„PLUSZOWY MIŚ”
I miejsce A. Sieradzka, K. Warmuz
I miejsce B. Podrzycki, N. Witczak,  A. Januszek, M. Radecki
I miejsce M. Jasińska, A Sieradzka
I miejsce N. Dziwnik, J. Ruczkowski, M. Szymczak
I miejsce Z. Pawlak, Z. Springer, M. Skowron
I miejsce M. Majer, D. Niewiadomski
I miejsce D. Domalska, E. Ciesielska, K. Pilarska
I miejsce M. Stankiewicz, J. Nowak,  P. Pomykała
I miejsce A. Dzwoniarkiewicz, K. Chwalisz, P. Czubachowska
I miejsce P. Lipinski, J. Malczak, J. Domalski
I miejsce S. Woźniak, P. Domalska,  W. Janczak

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „O PIÓRO BURMISTRZA KRUSZWICY”
I miejsce Kamil Polewski
I miejsce Dominika Szczupak
II miejsce Anita Graczyk

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZYN
I miejsce K. Chwalisz, W. Janczak, S. Woźniak, E. Konopska, A. Dzwoniarkiewicz, A. Lis, O. Pruczkowska



„ GMINNY KONKURS MAŁYCH FORM TEATRALNYCH ( TEATR JEDNEGO AKTORA)

Wyróżnienie Oliwier Derenda
I miejsce- Jagoda Karpińska
III miejsce Liliana Rybczyńska

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZYN
I miejsce P. Mrówczyńska, W. Kępska, A. Lewandowska, R. Muszyńska, P. Bonek
I miejsce M. Woda, K. Łączna, E. Ciesielska

POLSKA BIEGA VII BIEG PIASTOWSKI
III miesjsce Szymon Krzesiński
V miejsce -  Bartosz Podrzycki
VI miejsce Wiktoria Kępska
V miejsce Marcel Stankiewicz
II miejsce Karolina Chwalisz
V miejsce Sara Woźniak
I miejsce Sebastian Urbaniak

ŻYJĘ I ODŻYWIAM SIĘ ZDROWO
II miejsce Kinga Pilarska
II miejsce Oliwia Lipińska
IV miejsce Martyna Woda

XXIV KONKURS MATEMATYCZNY UCZNIÓW KL III SP MIASTA I GMINY KRUSZWICA
I miejsce - Nikola Paluszak
II miejsce Paulina Marcinkowska
IV miejsce Ewa Łukaszewicz
IV miejsce Michał Stachowiak


KUJAWY W OCZACH DZIECKA
I miejsce Piotr Czarnecki
Wyróżnienie Wiktor Mądry

X MARSZOBIEG ALEJAMI PÓŁWYSPU RZĘPOWSKIEGO

I miejsce Z. Pawlak, K. Chwalisz, O. Pruczkowska
I miejsce B. Podrzycki, M. Majer, M. Stankiewicz
II miejsce  - Maciej Szłyk
III miejsce J. Kosiak, F. Kaczmarek,  S. Urbaniak
III miejsce Kinga Warmuz
IV miejsce Oliwia Lewandowska
IV miejsce Maciej Szymczak
V miejsce M. Jasińska, S. Woźniak
VI miejsce Klaudia Lewandowska
VII miejsce Nikodem Dziwnik
VIII miejsce Julia Radulska


„MYŚL CZERWONOKRZYSKA POEZJA PISANA”
III miejsce Agata Zboralska

„SŁOWEM OPOWIEDZIANE”
I miejsce Kinga Pilarska
II miejsce
Martyna Woda

GMINNY TURNIEJ W MINI SIATKÓWKĘ W RAMACH KRUSZWICKICH DNI SPORTU
I miejsce S. Woźniak, A. Dzwoniarkiewicz, S. Urbaniak, K. Kujawa, W. Janczak,
A, Lis, A. Kościelak, M. Wietrzykowski, J. Zalesiak, A. Kułacz


TURNIEJ W BADMINTONA W RAMACH KRUSZWICKICH DNI SPORTU
IV miejsce A. Dzwoniarkiewicz
V miejsce N. Jagodzińska
I miejsce A. Kułacz

KONKURSY SZKOLNE

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH
„O PORCELANOWEGO SŁONIKA”
II miejsce Anna Sieradzka
I miejsce Szymon Migdalski
I miejsce Natalia Pańka
II miejsce Mateusz Matuszak
I miejsce Martyna Ryszkiewicz
I miejsce Michał Stachowiak
II miejsce Klaudia Giża
II miejsce Nikola Wachowicz

KONKURS INFORMATYCZNY KLAS CZWARTYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA KASPROWICZA
W KRUSZWICY
I miejsce Dominika Domalska
I miejsce Kinga Pilarska
II miejsce Marta Mrówczyńska
III miejsce Wiktor Sikorski

KONKURS INFORMATYCZNY KLAS PIĄTYCH SZKOŁY PODSTWOWEJ NR 1 IM. JANA KASPROWICZA W KRUSZWICY
I miejsce - Anita Graczyk
II miejsce Kamil Polewski
III miejsce Oliwier Wiśniewski

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW
I miejsce Sebastian Urbaniak
II miejsce Patryk Fiuk
III miejsce- Jakub Zalesiak
IV miejsce Kacper Kujawa
V miejsce Leon Staszak
VI miejsce Kacper Krzyżański
VII miejsce Wiktor Burdziuk
VIII miejsce Mateusz Pałczyński
IX miejsce Kornel Serkowski
X miejsce Bartłomiej Wach

OBJAWIENIA MATKI BOŻEJ W FATIMIE
I miejsce Julia Zaćmińska
II miejsce Julia Witkowska
III miejsce Igor Kowalski
Wyróżnienie Nadia Grześkowiak
Wyróżnienie Kamil Adolski
Wyróżnienie Michał Stachowiak
I miejsce Magdalena Polakowska
II miejsce - Michalina Kwiatkowska
III miejsce Jakub Jankowski
Wyróżnenie Anna Lewandowska
Wyróżnienie Adrianna Meller
Wyróżnienie Kacper Witoń
Nagroda Wiktoria Kępska

 „JAN PAWEŁ II
DROGA DO ŚWIĘTOŚCI”
I miejsce Ewa Łukaszewicz
II miejsce Kamil Adolski
III miejsce Kinga Warmuz
Wyróżnienie Alicja Burdziuk
Wyróżnienie Natalia Kowalczyk
I miejsce Kamil Jaszczak
II miejsce Wiktoria Kępska
III miejsce Emilia Szkudlarek
Wyróżnienie Patrycja Czubachowska
Wyróżnienie Jagoda Karpińska

„ŚWIATEŁKA, ŚWIATEŁKA JESTEŚMY BOŻE ŚWIATEŁKA KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY LAMPION ADWENTOWY”
I miejsce Julia Żak
II miejsce Kamil Adolski
III miejsce Maksymilian Mieczkowski

HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO
W LEKKIEJ ATLETYCE

I miejsce Sebestian Urbaniak
II miejsce Patryk Fiutak
III miejsce Jakub Zalesiak
IV miejsce Kacper Kujawa
V miejsce Leon Staszak
VI miejsce Kacper Krzyżański
VII miejsce Wiktor Burdziuk
VIII miejsce Mateusz Pałczyński
IX miejsce Kornel Serkowski
X miejsce Bartłomiej Wach

XIV KONKURS INFORMATYCZNY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1   IM. JANA KASPROWICZA W KRUSZWICY
I miejsce Patrycja Domalska
II miejsce Aleksandra Kościelak
III miejsce Jagoda Karpińska

PRZYJACIELE LASU
I miejsce Patrycja Czubachowska
II miejsce Aleksandra Lis
II miejsce Karolina Chwalisz
II miejsce Martyna Majewska
III miejsce Justyna Molenda
III miejsce Oliwier Wiśniewski
III miejsce Klaudia Lewandowska
III miejsce Alicja Knasiak
III miejsce Anna Grabowska
III miejsce Adam Stępień
III miejsce Aleksandra Chmielewska
III miejsce Julia Żak
III miejsce Patrycja Klamecka

KONKURSY INNE
„Z EWANGELIĄ PRZEZ ŻYCIE”
IV miejsce Anita Graczyk
IV miejsce Kamil Polewski
IV miejsce Bartosz Luzak

„ IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O  JANIE PAWLE II”
I miejsce Katarzyna Grabowska
III miejsce Kamil Polewski

SKĄD NASZ RÓD WIEDZOWY  PRZYRODNICZO-HISTORYCZNY
III miejsce DRUŻYNA W SKŁADZIE: Michalina kwiatkowska,  Wiktoria Sieradzka,  Patrycja Domalska

„KRUSZWICA: OBRAZY PRZESZŁOŚCI”
I miejsce DRUŻYNA W SKŁADZIE: Roksana Muszyńska, Anna lewandowska, Kępska Wiktoria

MATEMATYKA JEST KLUCZEM DO NAUKI, KTÓREGO NIE MOŻESZ ZGUBIĆ, WIĘC PRÓBUJ GO POLUBIĆ”
I miejsce Aleksandra Kościelak
I miejsce Jakub Zalesiak
I miejsce Łukasz Lewandowski

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego