10 listopada odbyล‚ siฤ™ gminny konkurs recytatorski โ€žKrajobraz Poezji Polskiejโ€.

Uczniowie naszej szkoล‚y wrรณcili z niego z sukcesami: w kategorii klas VI-VIII pierwsze miejsce uzyskaล‚ Radosล‚aw Balcerzak z klasy 6 a, a wyrรณลผnienie โ€“ Karolina Dฤ™bowska z klasy 7 b.

Uczennica klasy V b โ€“ Oliwia Jaskulska zdobyล‚a wyrรณลผnienie w etapie wojewรณdzkim Turnieju Sล‚owa โ€žDzieci Majฤ… Gล‚osโ€, ktรณry odbyล‚ siฤ™ 24 listopada w Kujawsko- Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

1 grudnia Dominika Kuลบba rรณwnieลผ odebraล‚a dyplom i nagrodฤ™ za wyrรณลผnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym โ€žJesieล„ wierszem malowanaโ€.

Nina Marcinkowska z kl. 4a i Paweล‚ Chmielewski z kl. 6a - wziฤ™li udziaล‚ w turnieju szachowym pod nazwฤ… โ€žPolubiฤ‡ szachy โ€“zostaล„ mistrzemโ€. Odbyล‚ siฤ™ on w Szkole Podstawowej nr 12 we Wล‚ocล‚awku. Byล‚y to zawody w tzw. szachach szybkich, rozgrywki przeprowadzane byล‚y w systemie szwajcarskim (rozgrywanym w siedmiu rundach na czas). Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i nagrody. Paweล‚ uzyskaล‚ 3,5 pkt, natomiast Nina zajฤ™ล‚a drugie miejsce w kategorii dziewczฤ…t do lat jedenastu

23 listopada w MDK โ€žPszczรณล‚kaโ€ w Inowrocล‚awiu Marcin Wajgert uczestniczyล‚ w otwarciu wystawy pokonkursowej powiatowego konkursu plastycznego โ€žJesieล„ wierszem malowanaโ€.
Pracฤ™ Marcina przedstawiajฤ…cฤ… jesienne astry doceniono wyrรณลผnieniem.