30 września 2021

„ Portret ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  na tle przyrody”

Podsumowanie konkursu religijnego

„ Portret ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  na tle przyrody”

Celem  konkursu było przede wszystkim:

-uświadomienie uczniom wielkości zasług Prymasa dla Kościoła i Ojczyzny oraz rozwijanie zdolności i zainteresowań uczniów.

Prace konkursowe oceniane były według następujących kryteriów:

-zgodność z tematem konkursu;

-pomysłowość, oryginalność i wyobrażenia w zakresie przedstawienia tematu;

-estetyka wykonania;

Konkurs ten polegał na przygotowaniu najładniejszego portretu Prymasa Tysiąclecia na tle pięknej przyrody.

Konkurs został zorganizowany w kl. I-III dla dzieci chętnych!. Przyniesiono 60 prac plastycznych. Wszystkie prace zostały gruntownie przemyślane i wykonane zgodnie z tematem .

Komisja w składzie: ks.M.Łakomiak, p.M.Barglik i p.D.Idziak wyróżniła prace następujących uczniów:

I miejsce  ex aequo  Julia Zawicka    kl.II c ,  Natalia Molenda kl. Ia

II miejsce ex aequo   Maja Budzińska kl. IIIc,  Adam Kaźmierski kl.I

III miejsce ex aequo Marta Wiśniewska III a,   Izabela Idziak Ib

Wyróżnienie zdobyli: Maciej Graczyk kl.II a, Igor Wojtasik kl.I, Piotr Sołtysiak kl.I, Lilly Foltyniewicz kl.I

Nagrody dla uczniów zasponsorował ks. proboszcz R. Kotecki, a wręczyła je p. dyrektor szkoły J. Musiałowska na apelu szkolnym .

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

M.Barglik