โ€žZakochaj siฤ™ w Polsceโ€

Uczniowie Michaล‚ ลšmiล‚owski, Jakub Retkowski  (8a) oraz Marcin Wajgert (6a) reprezentowali naszฤ… szkoล‚ฤ™ w powiatowym konkursie geograficzno โ€“ krajoznawczym organizowanym przez Zespรณล‚ Szkรณล‚ Chemiczno- Elektronicznych im. Jana Pawล‚a II w Inowrocล‚awiu. Wielkie gratulacje dla Michaล‚a ลšmiล‚owskiego ktรณry zajฤ…ล‚ drugie miejsce.

Elลผbieta Kozล‚owska

Sukcesy uczniรณw w roku szkolnym 2022/2023

II Miฤ™dzyszkolny Konkurs Geograficzny "Znawca Mapy"

2 czerwca troje uczniรณw z naszej szkoล‚y uczestniczyล‚o w konkursie     dotyczฤ…cym znajomoล›ci mapy  organizowanym przez Szkoล‚ฤ™ Podstawowฤ… nr 8  w Inowrocล‚awiu i PTTK Inowrocล‚aw . Naszฤ… szkoล‚ฤ™ reprezentowaล‚o trzech uczniรณw: Michaล‚ ลšmiล‚owski i Jakub Retkowski z klasy VIIIA oraz Marcin Wajgert  z klasy VIA. Michaล‚ ลšmiล‚owski udowodniล‚, ลผe jest znawcฤ… mapy zdobywajฤ…c II miejsce. Gratulujemy!        Elลผbieta Kozล‚owska

Kasper Geograficzny

28 marca 2023r. troje uczniรณw reprezentowaล‚o naszฤ… szkoล‚ฤ™ w Wojewรณdzkim Konkursie Geograficznym dla uczniรณw szkรณล‚ podstawowych โ€žKasper Geograficzny โ€ w I Liceum Ogรณlnoksztaล‚cฤ…cym  im. Jana Kasprowicza w Inowrocล‚awiu. Byli to: Michaล‚ ลšmiล‚owski i Jakub Retkowski (kl. 8A) i Maria Szczepaniec (kl. 8c). Gratulacje dla Michaล‚a, ktรณry zajฤ…ล‚ drugie miejsce i Jakuba, ktรณry zajฤ…ล‚ trzecie miejsce.

Elลผbieta Kozล‚owska

Michaล‚ ลšmiล‚owski, uczeล„ klasy VIIIA zostaล‚ laureatem Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Michaล‚ szczegรณlnie pasjonuje siฤ™ mapฤ…, geografiฤ… regionalnฤ… i spoล‚eczno โ€“ ekonomicznฤ…. Jak widaฤ‡ pasja i solidna paca to przepis na sukces.  Zdobyta wiedza i umiejฤ™tnoล›ci pozwoliล‚y  mu osiฤ…gnฤ…ฤ‡ bardzo dobre rezultaty najpierw w etapach szkolnym i powiatowym no i ostatecznie zawojowaฤ‡ etap wojewรณdzki.

Opiekunem Michaล‚a jest Elลผbieta Kozล‚owska

5 czerwca 2023r. w II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocล‚awiu odbyล‚a siฤ™ gala konkursรณw przedmiotowych dla uczniรณw klas รณsmych powiatu inowrocล‚awskiego, gdzie reprezentujฤ…cy naszฤ… szkoล‚ฤ™ Szymon Siedlecki uzyskaล‚ tytuล‚ finalisty Interdyscyplinarnego Konkursu Matematyczno-Informatycznego.