18 kwietnia 2024

„Konkursy o zdrowiu”.

17 kwietnia 2024r. w ZSS nr 1 w Kruszwicy zostały rozstrzygnięte konkursy: wiedzy o zdrowiu oraz  plastyczny „Dbamy o śnieżnobiały uśmiech” przygotowane przez pielęgniarkę szkolną p. Małgorzatę Matysiak, w którym brali udział uczniowie klasy IIIa i IIIb. Uczniowie tych klas wykazali się wiedzą o zdrowiu i przygotowali piękne plakaty. Pani Małgorzata Matysiak ogłosiła wyniki konkursów profilaktycznych, za które dzieci otrzymały nagrody. W konkursie wiedzy o zdrowiu pierwsze miejsce zajęła Rozalia Sobieraj z kl. IIIa, wyróżnienia otrzymali Mateusz Woźniak i Alan Sobczyński z kl. IIIb. Nagrody pocieszenia otrzymali: Aleksander Wachowicz z kl. IIIa,  Gabriela Kowalska  i Sebastian Olejnik z kl. IIIb.  W konkursie plastycznym „Dbamy o śnieżnobiały uśmiech” pierwsze miejsce zajął Kacper Podrzycki z kl. IIIb, a wyróżnienie otrzymały Natalia Molenda z kl. IIIa i Nadia Machowska z kl. IIIb. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Matysiak