„Moje miasto bez elektrośmieci”.
07 kwietnia 2022

Uwaga uwaga!  11 i 12 kwietnia odbędzie się w naszej szkole kolejna już zbiórka  elektrośmieci, w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Zajrzyjcie do domów, garaży - może znajdą się niepotrzebne elektryczne śmieci, takie jak żarówki, baterie, klawiatury komputerowe, komputery, napędy, lampki, prodiże, kuchenki mikrofalowe, lodówki, pralki, telewizory, laptopy i inne?  Jeśli znajdziecie coś z takich lub podobnych urządzeń, prosimy o przyniesienie do szkoły w dniach 11 lub 12 kwietnia (poniedziałek i wtorek).

Im więcej zbierzemy elektrycznych odpadów, tym więcej otrzymamy punktów, które będziemy mogli wymienić na pomoce edukacyjne. W latach ubiegłych w zamian za takie punkty nasza szkoła otrzymała m.in. programy komputerowe wykorzystywane na lekcjach, gry edukacyjne, modele Układu Słonecznego, preparaty mikroskopowe, okolicznościowy roll-up, książki i inne pomoce naukowe.

Prosimy: zaproście do akcji jak największą liczbę osób – krewnych, znajomych, sąsiadów itp. Im więcej zbierzemy elektrośmieci, tym więcej punktów i tym samym więcej  pomocy naukowych otrzyma nasza szkoła!