15 września 2021

Bo kto jak nie Wy

...Bo kto jak nie Wy.."

Z radością pragniemy przekazać całej społeczności szkolnej i rodzicom informację o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje piękne, bezpieczne miejsce” w ramach corocznego Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Skłudzewie.

Po trudzie pracy głównie zdalnej w czasie zeszłego roku szkolnego udało się wypracować ponad 170 prac plastycznych dzieci, które zostały wysłane do Skłudzewa.

W rezultacie 38 prac naszych uczniów zostało docenionych zarówno nagrodami i wyróżnieniami indywidualnymi, zakwalifikowaniem się do wystawy pokonkursowej, jak również przyczyniło się do uzyskania przez placówkę nagrody zborowej – warsztatu przyrodniczo – plastycznego.

Wyniki konkursu – strona skludzewo.pl

Dzieci nagrodzone indywidualnie 15 września uczestniczyły w uroczystym wernisażu wystawy pokonkursowej.

Delegacja szkolna przekazała założycielom Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie Państwu Danucie i Leszkowi Warmbier upominek jako symbol i podziękowanie za 10 cio letnią współpracę i inspirację do twórczych działań w naszej placówce.

Serdecznie gratulujemy dzieciom zaangażowania, twórczych działań i ogromnej wyobraźni. Gratulujemy rodzicom talentów ich dzieci i otwartości na każde wyzwanie jakie niesie życie. Gratulujemy nauczycielom wytrwałości i konsekwentnej pracy w szlifowaniu młodych talentów.

Wszystkim zaangażowanym raz jeszcze dziękujemy za niezwykły trud pracy w tak trudnych warunkach, jakim przyszło sprostać w zeszłym roku szkolnym.

21 października ruszamy na warsztaty plastyczne