29 września 2023

Dzień Chłopca 2023. To był ODLOTOWY DZIEŃ!

30 września przypada Dzień Chłopca. W tym roku jest to sobota, dlatego nasze szkolne obchody tego święta zorganizowaliśmy już w piątek 29 września.

Tego dnia Samorząd Uczniowski zaprosił do udziału w akcji "Przyjdź w muszce lub krawacie, nie będziesz pytany bracie". Do zabawy przyłączyły się także dziewczyny! W wielu klasach odbyły się ponadto gry i wyzwania przygotowane dla chłopców przez koleżanki.

Przypominamy, że został także ogłoszony konkurs fotograficzny. Podobno prawdziwy mężczyzna żadnej pracy się nie boi, dlatego zachęciliśmy do udziału w konkursie fotograficznym pod tym hasłem. Chłopcy mają jeszcze szansę, by zrobić sobie zdjęcie podczas wykonywania dowolnej pracy i wysłać je na adres opiekuna SU, który znajduje się na gazetce Samorządu Uczniowskiego. Należy pamiętać, że zdjęcie nie może naruszać zasad kultury osobistej i norm społecznych! Na prace czekamy do 6 października!