21 września 2022

Hej, hej, Skłudzewo 2022 :)

Z ogromną radością i przyjemnością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły.

W 10 edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Dzieci i Młodzieży oraz konkursie plastycznym „Moje piękne, bezpieczne miejsce” - Skłudzewo 2022 r. uczniowie naszej szkoły zostali docenieni nagrodami indywidualnymi, wyróżnieniami oraz dopuszczeniem ich prac do wystawy pokonkursowej. Cieszy fakt, że aż 35 autorów prac zostało zauważonych w tym prestiżowym przeglądzie. To już 11 rok sukcesów naszych uczniów.

Nagrodzeni uczniowie:

Piotr Sołtysiak – klasa 2a – II miejsce w swojej kategorii wiekowej,

Laura Dybicz – klasa 5a – II miejsce w swojej kategorii wiekowej,

Oliwia Kwiatkowska – klasa 8d – II miejsce w swojej kategorii wiekowej,

Jakub Grzegorek – klasa 8c – III miejsce w swojej kategorii wiekowej,

Julia Kotwasńska – klasa 8a – wyróżnienie w swojej kategorii wiekowe.

15 września grupa uczniów nagrodzonych pod opieką p. Beaty Klusak uczestniczyła w uroczystym wernisażu i rozdaniu nagród laureatom. Atmosfera miejsca, słowa i gesty na pewno wzmocniły i pobudziły dzieci do dalszych działań twórczych. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za pomoc w sfinansowaniu tego wyjazdu.

Gratulujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w wypracowanie prac oraz opiekunom dzieci, których prace były przygotowywane na przegląd:

p. B. Wegner, p, L. Pilarskiej – Kicińskiej, p. K. Kowalskiej, p. B. Klusak oraz koordynatorowi całości p. R. Barczak – Meller

Szkoła otrzymała również nagrodę zbiorową – warsztaty plastyczne dla 48 uczniów naszej szkoły.