Konkurs plastyczny „Mój kraj, moja ojczyzna”
18 listopada 2021

W związku z obchodami „Święta Niepodległości” w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny pt.” Mój kraj, moja ojczyzna” skierowany dla uczniów klas I-III. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło ponad 80 prac ukazujących piękno i symbole naszej ojczyzny. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród  i dyplomów nastąpiło podczas apelu 10 listopada. Jury w składzie: R.Barczak- Meller, R.Orzechowska i M.Zielińska-Witoń przyznało następujące miejsca:

1 miejsce: Julia Zawicka, Małgorzata Żurawska

2 miejsce: Oliwia Jaskulska, Hanna Kaczmarek

3 miejsce: Oliwia Krzesińska, Piotr Sołtysiak

Dodatkowo uczniowie , których prace zostały wyróżnione to : Agnieszka Korcz, Kornelia Zasada, Laura Śliwiak, Mateusz Chrząszcz, Nadia Fabiańska, Jakub Majdziński, Michał Wiaderek, Dominika Woźniak, Maja Budzińska, Izabela Kowalska, Oliwia Nowicka.

Wszyscy uczestnicy konkursu dostali drobne upominki.

Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów nagród: Rady Rodziców SP1, Gminie Kruszwica oraz Policji w Kruszwicy.