Kujawy wyobraźnią osnute
02 grudnia 2021

MAMY TO - FINAŁ  - finał 18 tej edycji gminnego plastycznego konkursu dla klas 4-7„Kujawy wyobraźnią osnute”

2.12.21 r. komisja w składzie: p. A. Walczak, p. E. Lewandowska, p. M. Talaska i p. R. Barczak – Meller podczas obrad w budynku naszej szkoły wyłoniła spośród  14 – stu prac z pięciu placówek (ZSO w Kruszwicy, SP z Chełmc, SP z Polanowic, ZSS z Kruszwicy, SP ze Sławska Wielkiego) następujących laureatów:

wyróżnienia:

Lena Mikulska z ZSS w Kruszwicy, Julia Łukowska z ZSO z Kruszwicy,Dagmara Singh z SP z Polanowic

nagrody:

I miejsce – Nadia Pyszna z ZSS z Kruszwicy, II miejsce – Mikołaj Dutkowski z ZSO z Kruszwicy, III miejsce – Julia Kamińska z SP z Chełmc.

Opiekunowie młodych artystów otrzymali dyplomy oraz nagrody dla dzieci ufundowane przez firmę „Beniamin”. Na ich ręce przekazano również podziękowania dla placówek za udział i zaangażowanie w konkursie.

Nagrody rozdane zostały dzieciom w macierzystych placówkach w sposób uroczysty i z należytym szacunkiem za wkład w wykonane przez nich prace.

Wszystkim uczestnikom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy twórczych realizacji, a opiekunom dziękujemy za szlifowanie młodych , wrażliwych na piękno okolicy, talentów plastycznych.

koordynator konkursu: Renata Barczak - Meller