Odlotowy karnawał 2022
27 lutego 2022

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w szkole, w dniach 17, 18 lutego 2022 roku na udekorowanej sali gimnastycznej pojawili się uczniowie klas I-III przebrani za kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali uczniowie wesoło bawili się w rytmie ulubionych przebojów a uśmiech nie znikał z ich twarzy. Kolejny bal karnawałowy już za rok.