11 października 2022

Październik - miesiąc Różańca Świętego.

Październik to nie tylko drzewa ubrane w kolorową szatę liści czy spadające kasztany, ale również to miesiąc Różańca Świętego. Z tej okazji uczniowie klas szóstych wykonywali podczas lekcji religii różańce z dowolnego materiału. Powstały różańce z jarzębiny, kasztanów czy kolorowych koralików, ale również z cukierków, makaronu, pianki, pomponików, a nawet z popcornu. Do pracy w wykonanie różańca dołączyły chętne dzieci z klasy Ib oraz uczniowie z klas piątych. Wszyscy wykonawcy za włożoną pracę i pomysłowość zostali nagrodzeni oceną celującą. Różańce można podziwiać w klasie 104 do czego bardzo zachęcam zarówno uczniów jak i nauczycieli. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i kreatywność !!! D. Idziak katechetka.