Podsumowanie konkursów.
22 marca 2024
Podsumowanie konkursów
22 marca podsumowaliśmy konkursy, które odbyły się w ostatnim czasie. Nauczycielki matematyki wręczyły dyplomy za udział w konkursie „Portret słynnego matematyka”. Przypomniały też, że prace zostały wysłane do organizatora konkursu, więc z niecierpliwością czekamy na jego rozstrzygnięcie.
Podsumowano też konkursy zorganizowane w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu: informatyczny „Uważaj, co klikasz!” i plastyczny „Bądź bezpieczny w sieci”. Uczniowie klas czwartych przygotowali również ciekawe lapbooki na temat bezpiecznego Internetu.
Akcję profilaktyczną „Planuję długie życie” i zorganizowany w jej ramach konkurs na plakat, podsumowała pani pielęgniarka.
Na koniec podziękowano uczestnikom gry terenowej „Zgadnij kim jestem” zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kobiet. Sylwetki znanych postaci, które wpłynęły na losy nauki, kultury, historii i polityki doskonale rozpoznało aż 14 osób! Wszystkim gratulujemy!