Recytatorskie zmagania.
13 marca 2024

We wtorek 12 marca 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3 "O porcelanowego słonika". Jury w składzie: p. dyrektor Joanna Musiałowska, p. wicedyrektor Iwona Kawczyńska i p. Anna Mruk oceniało recytację wierszy. Uczniowie w skupieniu wysłuchali deklamacji reprezentantów klas. Podczas przerw, dzieci z klasy 1b i 3b prezentowały publiczności swoje wokalne i taneczne umiejętności.

Wyniki konkursu:

- poziom klas pierwszych: 1. miejsce – Stanisław Degórski (1c), 2. miejsce – Michalina Barczak (1b), 3. miejsce – Wojciech Bruzda (1c),

- poziom klas drugich: 2. miejsca – Julia Gładysz (2a) i Oliwia Pieścińska (2b),

- poziom klas trzecich: 1. miejsce – Antonina Kowalska (3b), 2. miejsce – Hanna Bąkowska (3a).

Dodatkową nagrodę – pluszowego słonia - otrzymała klasa 3b, której reprezentantka zachwyciła publiczność i komisję konkursową swoim talentem recytatorskim. Słoń przez tydzień również będzie gościł w pozostałych klasach.
Uczestnicy konkursu w nagrodę otrzymali dyplomy, porcelanowe słoniki i słodki upominek.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.