Rekolekcje.
30 września 2022

I-dzień rekolekcji szkolnych

19 września br. odbył się pierwszy termin rekolekcji szkolnych. Termin ten był ściśle związany z peregrynacją cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Naukę rekolekcyjną dla uczniów poprowadził ks. Jacek Bartmański wikariusz parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Kruszwicy. Rozważania rekolekcyjne skupiały się wokół osoby Matki Bożej. Uczniowie w imieniu społeczności szkolnej przywitały Matkę Bożą piękną modlitwą. Spotkanie ubogacone zostało wymownymi pieśniami Maryjnymi śpiewanymi przez dzieci. W czasie rekolekcji został podsumowany konkurs pt. ”Okno dla Matki Bożej Częstochowskiej” zorganizowany przez p.M.Barglik w kl.I-IV. Wyróżnionym uczniom p.dyr.J. Musiałowska wręczyła nagrody,które ufundował ks.proboszcz R.Kotecki i jedna z pań katechetek.

Nad całością i porządkiem czuwały p.M.Barglik i p.D.Idziak.