Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.
05 września 2023

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24

I stało się… 4 września  wszyscy uczniowie  naszej szkoły ochoczo stawili się, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Wielu z nas czekało z niecierpliwością na spotkania z dawno niewidzianymi kolegami i koleżankami, niektórzy zatęsknili za wychowawcą czy nauczycielami.

Pani Dyrektor witając uczniów omówiła zmiany jakie zaszły w naszej placówce podczas wakacji. W wyremontowanym budynku B rozgościły się przedszkolaki a korytarze budynku  A  zostały pomalowane na nasz powrót. Podczas uroczystości ślubowanie złożyły dzieci z klas pierwszych a także uczciliśmy pamięć poległych podczas II wojny światowej.

Zaproszeni goście: Burmistrz Kruszwicy pan Dariusz Witczak oraz prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Kruszwicy pan Marek Mrówczyński życzyli nam sukcesów w nowym roku szkolnym. Społeczność szkoły podziękowała panu prezesowi za sprzęt sportowy jaki otrzymaliśmy od pracowników Banku Spółdzielczego.