26 września 2023

SPOTKANIE W SKŁUDZEWIE.

19. 09. 2023 r. laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje piękne, bezpieczne miejsce” w ramach VII Ogólnopolskiego Przeglądu Plastycznego Dzieci i Młodzieży – Skłudzewo 2023, wraz z opiekunem p. Renata Barczak – Meller uczestniczyli w uroczystościach podsumowania konkursu, w wernisażu wystawy pokonkursowej oraz w specjalnie przygotowanej przez Fundację Piękniejszego Świata aktywności plastycznej.

Dzieci miały możliwość zwiedzania siedziby fundacji. Tworzyły w niekonwencjonalnej technice plastycznej – witraże ze szkła.

Nagrodzone dzieci:

kategoria dzieci młodszych

Ala Bawolska – IV miejsce

Maja Łączna  - wyróżnienie

kategoria dzieci starszych

Małgosia Żurawska – I miejsce

Michalina Krygier – II miejsce

Lena Mikulska – III miejsce

Silna grupa plastyczna z Kruszwicy wywalczyła również nagrodę zespołową dla szkoły. Dzieci, których prace zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej będą miały możliwość uczestniczenia 12. 10. 2023 r. w darmowych warsztatach plastycznych modelowania w glinie. Poniosą jedynie koszt dojazdu na warsztaty.

Kolejny rok sukcesu i nagród cieszy i dodaje skrzydeł na dalsze działania i pracę, by za rok móc znowu wyruszyć do Skłudzewa.

Ogromne gratulacje dla dzieci i ich rodziców za wytężona i jakże owocną współpracę.

Renata Barczak – Meller