17 października 2023

Turniej szachowy.

13 października 2023r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Zbigniewa Ryża w Racicach odbył się turniej szachowy pod nazwą „Szachy aktywna wieś 2023”. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają do Koła szachowego. Zawodnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności rozgrywając 7 rund w atmosferze zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy. Po intensywnym wysiłku intelektualnym otrzymali ciepły posiłek, napoje oraz słodki poczęstunek. Wszyscy szachiści odebrali nagrody rzeczowe, medale i dyplomy. Wśród naszych zawodników byli również zwycięzcy. Mistrzem całego turnieju z maksymalną ilością  punktów został Wojciech Idziak z klasy 7c, a II miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Izabela Idziak z klasy 3b.