15 marca 2023

XVII Konkurs Informatyczny Bóbr.

Uczniowie naszej szkoły prowadzeni przez p. Marka Szałkowskiego, jak co roku, wzięli udział w różnych kategoriach kolejnej polskiej edycji międzynarodowego XVII Konkursu Informatycznego Bóbr. Konkurs honorowym patronatem objął Minister Edukacji i Nauki, a zorganizowany został przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu, firmę informatyczną Learnetic SA z Gdańska oraz Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Nina Marcinkowska z klasy 3c odniosła wielki sukces - została laureatką pierwszego miejsca w kategorii Skrzat. W poprzednich edycjach tego konkursu nasi uczniowie uzyskiwali już tytuły laureata drugiego i trzeciego miejsca. Wyrazy uznania dla wszystkich uczestników za przygotowanie do konkursu i zmierzenie się z wymagającymi zadaniami!