Zdrowo, ekologicznie, bezpiecznie i estetycznie…
23 czerwca 2024

Jazda rowerem, jak każda aktywność fizyczna, przynosi same korzyści dla zdrowia. W przeciwieństwie do jazdy samochodem, pomaga ona chronić nasze środowisko przed nadmiarem zanieczyszczeń. Wiedzą o tym nasi uczniowie, których liczne grono dociera codziennie do szkoły właśnie na dwóch kółkach. To dla nich powstał na terenie naszej placówki nowy, estetyczny parking rowerowy. Mamy nadzieję, że do grupy stałych miłośników dwuśladów dołączą następni, którzy do tej pory nie zdecydowali się na dojazd do szkoły rowerem ze względu na ograniczone miejsca bezpiecznego parkowania.

Zachęcamy do korzystania z nowego udogodnienia zarówno uczniów, jak i pracowników ZSS nr 1! Chcielibyśmy, by w przyszłym roku Kruszwica wpisała się w mapę kampanii Rowerowy Maj ( www.rowerowymaj.eu ).